Рожки-да-ножки• 06 октября 2017
Гуля (шишка) після падіння
Доброго дня (ночі)! Потребую поради.
Після падіння в донечки на щоці утворився синяк. Відразу прикладали холод, потім рятувалися Траумелем (гель). За деякий час на місці падіння утворилася велика гуля з синюшним відтінком. З внутрішньої сторони щоки вона не прощупується.
Звернулися до травматолога. Прописав електрофорез з лідазою. Деякі знайомі почали нас відмовляти, що не потрібно гріти, бо не знати, що то за гуля, що там може бути рідина, а тоді категорично не можна гріти. Зробили УЗД гулі. Слава Богу, рідини немає. Пройшли курс 10 днів. Гуля ніби і зменшилася, але все одно ще є. Синюшний відтінок на щічці також є. Таке враження, що та гуля ніби висить під шкірою і має стержень. Травматолог сказав 2 тижні зробити переву, а тоді знову курс електрофорезу.
Можливо, у когось в діток були схожі травми? Що ви робили? Як лікували? Можливо, нам потрібно ще щось додати до лікування, наприклад, якусь мазь?
Я Вас не боюсь• 06 октября 2017
Меня всегда!! и это очень много раз спасал троксевазин.. я когда-то в интернете о нем прочитала, пошла купила, достала, смотрю при варикозе, думаю балда, опять что-то не то купила.. а получается то. Пару раз были прям конкретные удары и каждый раз если сразу им мазала, то гуль вообще не было. Выздоравливайте. Я думаю это гематома, они долго рассасываются
Манный комочек• 06 октября 2017
У меня у сына на лбу была шишка была большая после удара недели две, тоже переживала. Начала мазать троксевазином, стала меньше, надеюсь что скоро совсем пройдет.
Рожки-да-ножки
• 06 октября 2017
Дякую, потрібно спробувати. Хоча наш травматолог сказав нічим не мазати.