Папобус• 16 октября 2017
З чим носити? Фото
Чи жах жахливий , викинути і не позоритись?
ничевока• 16 октября 2017
Ответ дляПапобус
Дівчата, а киньте фото з якими шортами? Мені не легко підібрати, ще в процесі роботи над фігурою.
Я безнадійно відстала від моди
Вот-вот, второй вариант то, что надо!
Только сейчас, конечно, холодно в таком...
Чебуратор• 16 октября 2017
Ответ дляПапобус
Я безнадійно відстала від моди
Отличная фигура, отличная блузка.
Папобус
• 16 октября 2017
Ответ дляЧебуратор
Отличная фигура, отличная блузка.
дякую, я ще 2 роки тому була дуже товста після пологів і годування
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 16 октября 2017
не выкидывайте, лучше отдайте. Я дочке костюм на новый год сама делаю. как раз бахрома нужна))
а вообще я в свои 35 бы под джинсы носила. фигура 90-70-93 позволяет)
Берегу и стерегу• 16 октября 2017
Ответ дляПапобус
А які? Чорні?
як на мене, краще шось прийстойне підібрати, не коротке. не відкрите, не відветре, може, міді спідницю-олівець якогось контрастного кольору