Чеширская кошечка• 11 ноября 2017
Згадала смішну історію.Коли була в підлітковому віці ,мама попросила мене
поїхати на ринок і купити ніжки свинячі на холодець.А я поняття не мала як вони виглядають .Думала чим більша нога тим краще.Їду в автобусі всі так дивляться на мене і на той пакет .А потім вдома ма ма коли побачила ту ногу мало не зомліла.Я купила телячу довгу і чорну волосату ногу десь півметра приблизно довжина з копитом.І воно так стирчало з пакета волосате ,а люди вмирали з сміху .Досвід .А у вас були такі приколи в молодості.?
Серьезная баба• 11 ноября 2017
Ніжки не виглядають,а мають вигляд.
Виглядати може Петро з-за паркану...
ПочтальЁнша• 11 ноября 2017
Сургуча килограмм купила в канцтоварах! Очень он мне понравился. Может на щербет был похож, может приключений насмотрелась, ’Дети капитана Гранта’. Но очень он мне понадобился бутылки запечатывать))) Мама с пониманием отнеслась к моей идее, сказала будем запечатывать. Лет десять пролежал в шкафу, потом выкинули. Так и не увидела, как это делается.
Чеширская кошечка
• 11 ноября 2017
Ответ дляСерьезная баба
Ніжки не виглядають,а мають вигляд.
Виглядати може Петро з-за паркану...
ой ....а без Вас ніяк .Добре що зайшли .
Та легко!• 11 ноября 2017
Я помню когда маленькая была, решила почистить картошку. Не знала как это сделать, в общем помыла ее с моющим средством. Смеху было у мамы))))))
Серьезная баба• 11 ноября 2017
Ответ дляЧеширская кошечка
А без Вас - як? ))
І я Вас вітаю
Чеширская кошечка
• 11 ноября 2017
Ответ дляБабка-ежика
И где вы ее нашли?
Не продают такое)
Поняття не маю ,але знаю що купила в бабульки якоїсь .Це було десь початок 90-х.Аж смішно стало .Яке дурненьке було.
Директор Пляжа• 11 ноября 2017
А як ви її купили? Питали у продавців про свинячи ніжки, чи побачили першу попавшу и купили? Тай дійсно, якось ніколи не бачила у продажу телячи ноги
Чеширская кошечка
• 11 ноября 2017
Ответ дляСерьезная баба
А без Вас - як? ))
І я Вас вітаю

Будьте терпиміші .
Серьезная баба• 11 ноября 2017
Ответ дляЧеширская кошечка

Будьте терпиміші .
Це Ви мені чи себе вмовляєте?
Чеширская кошечка
• 11 ноября 2017
Ответ дляДиректор Пляжа
Я ходила і шукала .МАма сказала що має бути гарна нога .Я дивлюся всі лисі і маленькі .А одну знайшла таку .волосату .А як я тішилася що купила гарну ногу.Мама зганьбила .
Чеширская кошечка
• 11 ноября 2017
Ответ дляmasterim
С копытом прямо? Я у шоці:-)
Я в совсем еще детском возрасте купила в гастрономе хлопья овсяные, открыла поесть и очень удивилась, что не сладкие и не хрустят. А кукурузных не было, я подумала, что без разницы какие)))
Таккк.
Директор Пляжа• 11 ноября 2017
Ответ дляЧеширская кошечка
Чеширская кошечка
• 11 ноября 2017
Ответ дляСерьезная баба
Це Ви мені чи себе вмовляєте?
Вам .
Чеширская кошечка
• 11 ноября 2017
Ответ дляДиректор Пляжа
Бабуля напевно аж видихнула ,коли продала ЦЕ копито.
ОхиИВздохи• 11 ноября 2017
я коли вперше качку на ринку купувала (також десь підлітковий вік), то, вказуючи на довгу шию запитала ’а це що в неї таке?’
Просто звязда• 11 ноября 2017
Ответ дляСерьезная баба
Ніжки не виглядають,а мають вигляд.
Виглядати може Петро з-за паркану...
Для училки что-то мало знаний по пунктуации, жіночко, читайте книги.
СКИБИДЫШь• 11 ноября 2017
Ответ дляЧеширская кошечка

Чеширская кошечка
• 11 ноября 2017
Ответ дляОхиИВздохи
Ви думали ,що їй одягали кольца на шию ,щоб витягувалася .Як негретянкам.?
Просто звязда• 11 ноября 2017
Ответ дляСерьезная баба
А без Вас - як? ))
І я Вас вітаю
тверезійте, вона автор теми)))
ОхиИВздохи• 11 ноября 2017
Ответ дляЧеширская кошечка
я думала що то не шия - чи то хвіст чи то член - не могла зрозуміти що
ПочтальЁнша• 11 ноября 2017
Ответ дляЧеширская кошечка

Будьте терпиміші .
Автор, все нормально, нам такую же подарили, только свиную целиком! Тоже тогда не знала, что с ней делать дома. Подарил жених сестрички, в трудные 90-е, мы голодные, а тут такое счастье! В морозилку не лезет. Как я её тогда разделывала, как вспомню... Бррр.
Чеширская кошечка
• 11 ноября 2017
Ответ дляОхиИВздохи
оооооооо

Серьезная баба• 11 ноября 2017
Ответ дляПросто звязда
Рискните поправить, блесните интеллектом!
Чеширская кошечка
• 11 ноября 2017
Ответ дляПочтальЁнша
МИ жили тоді в гуртожитку ,спільна кухня .Мама каже *Боже ,як я маю винести її в мусор так щоб ніхто не побачив*?
ОхиИВздохи• 11 ноября 2017
Ответ дляПочтальЁнша
моя мама працювала в проектному інституті, в 90-ті ім зарплату видавали чи то тушкою якоїсь худоби - одну на весь відділ чи купкою навозу - ой, як згадаю ті часи
СовНарКом• 11 ноября 2017
Мне когда лет 5-6 было соседской девченке на какашки козьи сказала то конфетки шоколадные. Не знаю ,ела она их или нет но насобирала и домой принесла.
Чеширская кошечка
• 11 ноября 2017
Ответ дляОхиИВздохи
А макарони на зарплату -*Спосіб приготування-15 хв варити і 30хв настоювати під кришкою.А чорні такі як та нога ,яку купила .
Серьезная баба• 11 ноября 2017
Ответ дляПросто звязда
тверезійте, вона автор теми)))
Що Ви пили,що вирішили пояснити очевидне?))