Чеширская кошечка• 11 ноября 2017

Згадала смішну історію.Коли була в підлітковому віці ,мама попросила мене

поїхати на ринок і купити ніжки свинячі на холодець.А я поняття не мала як вони виглядають .Думала чим більша нога тим краще.Їду в автобусі всі так дивляться на мене і на той пакет .А потім вдома ма ма коли побачила ту ногу мало не зомліла.Я купила телячу довгу і чорну волосату ногу десь півметра приблизно довжина з копитом.І воно так стирчало з пакета волосате ,а люди вмирали з сміху .Досвід .А у вас були такі приколи в молодості.?
Серьезная баба• 11 ноября 2017
Ніжки не виглядають,а мають вигляд.
Виглядати може Петро з-за паркану...

Бабка-ежика• 11 ноября 2017
И где вы ее нашли?
Не продают такое)
ПочтальЁнша• 11 ноября 2017
Сургуча килограмм купила в канцтоварах! Очень он мне понравился. Может на щербет был похож, может приключений насмотрелась, ’Дети капитана Гранта’. Но очень он мне понадобился бутылки запечатывать))) Мама с пониманием отнеслась к моей идее, сказала будем запечатывать. Лет десять пролежал в шкафу, потом выкинули. Так и не увидела, как это делается.
автор Чеширская кошечка • 11 ноября 2017
Ответ дляСерьезная баба
Ніжки не виглядають,а мають вигляд.
Виглядати може Петро з-за паркану...
ой ....а без Вас ніяк .Добре що зайшли .
Та легко!• 11 ноября 2017
Я помню когда маленькая была, решила почистить картошку. Не знала как это сделать, в общем помыла ее с моющим средством. Смеху было у мамы))))))
Серьезная баба• 11 ноября 2017
Ответ дляЧеширская кошечка
А без Вас - як? ))
І я Вас вітаю
Ответ дляБабка-ежика
И где вы ее нашли?
Не продают такое)
Поняття не маю ,але знаю що купила в бабульки якоїсь .Це було десь початок 90-х.Аж смішно стало .Яке дурненьке було.

Директор Пляжа• 11 ноября 2017
А як ви її купили? Питали у продавців про свинячи ніжки, чи побачили першу попавшу и купили? Тай дійсно, якось ніколи не бачила у продажу телячи ноги
Ответ дляСерьезная баба
А без Вас - як? ))
І я Вас вітаю
Будьте терпиміші .
masterim• 11 ноября 2017
С копытом прямо? Я у шоці:-)
Я в совсем еще детском возрасте купила в гастрономе хлопья овсяные, открыла поесть и очень удивилась, что не сладкие и не хрустят. А кукурузных не было, я подумала, что без разницы какие)))
Серьезная баба• 11 ноября 2017
Ответ дляЧеширская кошечка
Будьте терпиміші .
Це Ви мені чи себе вмовляєте?
Ответ дляДиректор Пляжа
Я ходила і шукала .МАма сказала що має бути гарна нога .Я дивлюся всі лисі і маленькі .А одну знайшла таку .волосату .А як я тішилася що купила гарну ногу.Мама зганьбила .
Ответ дляmasterim
С копытом прямо? Я у шоці:-)
Таккк.
Директор Пляжа• 11 ноября 2017
Ответ дляЧеширская кошечка
Ответ дляСерьезная баба
Це Ви мені чи себе вмовляєте?
Вам .
Ответ дляДиректор Пляжа
Бабуля напевно аж видихнула ,коли продала ЦЕ копито.
ОхиИВздохи• 11 ноября 2017
я коли вперше качку на ринку купувала (також десь підлітковий вік), то, вказуючи на довгу шию запитала ’а це що в неї таке?’
Просто звязда• 11 ноября 2017
Ответ дляСерьезная баба
Ніжки не виглядають,а мають вигляд.
Виглядати може Петро з-за паркану...
Для училки что-то мало знаний по пунктуации, жіночко, читайте книги.
СКИБИДЫШь• 11 ноября 2017
Ответ дляЧеширская кошечка

Ответ дляОхиИВздохи
Ви думали ,що їй одягали кольца на шию ,щоб витягувалася .Як негретянкам.?
Просто звязда• 11 ноября 2017
Ответ дляСерьезная баба
А без Вас - як? ))
І я Вас вітаю
тверезійте, вона автор теми)))
ОхиИВздохи• 11 ноября 2017
Ответ дляЧеширская кошечка
я думала що то не шия - чи то хвіст чи то член - не могла зрозуміти що
ПочтальЁнша• 11 ноября 2017
Ответ дляЧеширская кошечка
Будьте терпиміші .
Автор, все нормально, нам такую же подарили, только свиную целиком! Тоже тогда не знала, что с ней делать дома. Подарил жених сестрички, в трудные 90-е, мы голодные, а тут такое счастье! В морозилку не лезет. Как я её тогда разделывала, как вспомню... Бррр.
Ответ дляОхиИВздохи
оооооооо
Серьезная баба• 11 ноября 2017
Ответ дляПросто звязда
Рискните поправить, блесните интеллектом!
Ответ дляПочтальЁнша
МИ жили тоді в гуртожитку ,спільна кухня .Мама каже *Боже ,як я маю винести її в мусор так щоб ніхто не побачив*?
ОхиИВздохи• 11 ноября 2017
Ответ дляПочтальЁнша
моя мама працювала в проектному інституті, в 90-ті ім зарплату видавали чи то тушкою якоїсь худоби - одну на весь відділ чи купкою навозу - ой, як згадаю ті часи
СовНарКом• 11 ноября 2017
Мне когда лет 5-6 было соседской девченке на какашки козьи сказала то конфетки шоколадные. Не знаю ,ела она их или нет но насобирала и домой принесла.
Ответ дляОхиИВздохи
А макарони на зарплату -*Спосіб приготування-15 хв варити і 30хв настоювати під кришкою.А чорні такі як та нога ,яку купила .
Серьезная баба• 11 ноября 2017
Ответ дляПросто звязда
тверезійте, вона автор теми)))
Що Ви пили,що вирішили пояснити очевидне?))