Алла133• 16 ноября 2017

Лямблии - в кале есть, а кровь не показала

Добрый вечер. Может кто сталкивался:
у ребенка в кале выявлены цисты лямблий, и в октябре, и ноябре. кровь - негативный результат, сегодня сдали. Это как?
проверяли из -за длительного покашливания. но мне педиатры говорит не лечить, мол проблем с жкт ведь нет. аллерголог говори лечить. сдала кровь, на всяк случай, и результат ввел меня в ступор.
слушать все же педиатров и не травить малую ?
Ирашек• 16 ноября 2017
а зачем травить?
я покупала Пара Гон,натуральный

Виктория и Ко• 16 ноября 2017
Лямбліі то така зараза...що виявити іі не так просто
автор Алла133 • 16 ноября 2017
меня даже больше смущает, чего кровь не показала... даже если ляблии транзитом... не хватает вообщем образования)
Просто Галюня• 16 ноября 2017
Послухайте Комаровського, я сину давала препарат 5 днів по схемі, ніколи не знаю кров, тільки кал у провіреної лаборантки
NataStr• 16 ноября 2017
Мне врач объяснила следующее: кровь показывает, что уже было когда-то заражение лямблиями и не факт, что они есть на данный момент. А вот кал как раз и говорит о их наличии.
Т.е именно кал и является наиболее информативным в этом плане.
LLL2005• 16 ноября 2017
Ответ дляNataStr
100% хотела написать
автор Алла133 • 16 ноября 2017
Ответ дляNataStr
в том то и вопрос, я лично ожидала положительного результата.. были или есть, результат положительный
lesyatim• 16 ноября 2017
Ответ дляАлла133
аналіз кала більш точний, антитіла по крові можуть бути, а може й ні і це не значить нічого на 100%. Пролікувати їх варто, але в багатьох країнах лямблії не лікують, бо вважається, що вони живуть в симбіозі з людиною, абсолютно їх вивести не вдасться. Точно треба лікувати лямблії, якщо є понос або застій жовчі. В інших випадках, коли нічого не турбує можна не лікувати.
Cейла• 16 ноября 2017
Так ´модно´ сдавать эту кровь сейчас на глисты. Это просто маркер, что они были.

lesyatim• 16 ноября 2017
Ответ дляАлла133
якщо імунітет слабкий, то антитіла можуть і не виробитись в достатній кількості, а гельмінти є. Може гельмінтів давно нема, а антитіла можуть зберігатись 3-6 місяців, а в деяких людей роками. З чого можна зробити висновок, що по крові правдивість 50-60%. Або є або нема, викачка грошей точно є.
lesyatim• 16 ноября 2017
Ще можете в гастроентеролога запитати, я лікувала глисти народним методом. Для дитини зранку натщесерце 1 десертна ложка лляної олії, а на ніч 1 десертна ложка гарбузової олії. 3 тиждні пити1 тиждень відпочинок, так 3 місяці. Через 3 місяці еозинофіли прийшли в норму, хоча алергія все рівно залишилась.