оксюморон• 13 декабря 2017

Допоможіть розібратись з вакцинацією

Допоможіть будь ласка розібратись з вакцинацією. Дитині зараз 7 міс., робили 1 щеплення від поліомеліту і 2 від гепатиту В. АКДС ще не ставили.Тепер педіатр радить поставити вакцину Інфанрікс Гекса. Але там вже включено і від гепатиту В і від поліомеліту. Чи вірно буде зараз ставити дитині Інфанрікс Гекса?
Аноним_1371• 13 декабря 2017
От гепатита три дозы, логично гексу и два обычных инфанрикса.
Аноним_1371• 13 декабря 2017
От полио не помню сколько, но делали иньекцию, не капли
Anjela098• 13 декабря 2017
Одну Инфанрикс гекса и две чистые(Бустрикс можно)
Фекла Персиковна• 13 декабря 2017
Ответ дляAnjela098
Разве Бустрикс можно в7 мес?Он вроде с 4 лет.
Anjela098• 13 декабря 2017
Ответ дляФекла Персиковна
У меня знакомые покупали Бустрикс, поэтому и написала.
-Ань-• 14 декабря 2017
Щеплення і українське законодавство:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus
В Україні всі щеплення робляться з порушенням законодавства. Прочитайте і розберіться як правильно.