Черпак_для_фантазий• 28 декабря 2017
Вышиванка для мальчика!
13-14лет, рост 165см,
НУЖНА!
Может у кого есть б/у, в хорошем состоянии, куплю , недорого
НУЖНА!
Черпак_для_фантазий
• 28 декабря 2017
Ответ дляСветка-пипетка
Недорого это сколько?
До 200грн
natashik_umka• 28 декабря 2017
Гривен за 250 плюс-минус Вы и новую можете купить. Сайт софиятекстиль посмотрите.
Олька Модниця• 28 декабря 2017
Купіть трикотажну за 300грн. Льняну чи бавовняну б/у до 200грн. ви не купите, бо це вже не дитяча, а дорослий розмір. А дорослі вишиванки дорожчі і рідше виставляються на продаж.