Чудо в декрете• 11 января 2018
Тут всі такі розумні: незапланована вагітність
Часто випливають теми про незаплановану вагітність. І знаєте, що мене дивує? Кількість людей, які дивують! А що робити? От реально! Скажіть! Як запобігатись?
Календар і ПСА - то взагалі не методи. Нашому перерваному статевому вже 5 років. Ну тоді ми свідомо "ризикували".
Презервативи рвуться, злітають і особисто для мене неприємні (дюрексу нашему три рочки).
ОК навантажують печінку, нірки, а також викликають психологічне роздратування, що ти маєш постійно на них сидіти. Також не підходять при лактації. А ще я можу забути їх випити.
Спіраль? Має таку ж ефективність як і свічки (еротексу нашому вже 12 місяців). А якщо з нею завагітніти, то може нашкодити дитині.
Ліволонгестральна капсула? (якщо правильно назву згадала). Капсула з гормонами, що в матку вшивається. Теж не 100%. І це операція, а я поки годую.
Мала консультації з двома гінекологами (один платний, прийшла, блін, гроші заплатила, щоб отримати начебто таку просту відповідь). І відповідь однакова - презервативи. Я кажу: "Мені потрібно щось надійніше". Гінеколог: "100% - це тільки утримання". Ха-ха, дуже смішно.
Зараз ставлю свічку, +презерватив, + ПСА. Задоволення ніякого. І все одно кожного місяця око смикається з переляку, що вагітна.
До речі, стерилізація теж не дає 100%!!! І чоловік категорично проти.
Мусик Пусик• 11 января 2018
реально ок отличный выход.
ничего они не навантажуюсь :))) не придумывайте сказок
И_В_офигительных_штанах• 11 января 2018
Життя біль. Тоді робіть аборти, це не дратує, не шкодить лактації 5 річної дитини і чоловік мабуть за.
Що Ви хочете почути? Хто не планує вагітніти - не вагітніє. Я приймаю Ярину і використовуємо презерватив. Я спокійна.
Доставучая• 11 января 2018
Ответ дляЧудо в декрете
і нік в тему
з 12го року в декреті
Если себе трубы перевязать думаете как-то прорвется яйцеклетка? Или Вы тоже ’категорично проти’? Мужа понять можно, жена не стена, ну а Вам троих хватит?
Брехушка• 11 января 2018
мини пили весь мир пьет, пока кормят. любишь кататься - люби и предохранятся)))
я Кукарача• 11 января 2018
’100% - це тільки утримання’. Ха-ха, дуже смішно.
Это не смешно,это правда.
В далёкие студенческие годы нам так сказала преподаватель- девочки, единственное что может уберечь это воздержание)
Это не смешно,это правда.
Пишущаяся• 11 января 2018
У нас за 10 років з презервативом ніколи сюрпризів не було. Витрати 3-4 презерватива в тиждень мінімум :)
Інших способів запобігання не сприймаю, морально до сюрпризу в разі чого готова.
Брехушка• 11 января 2018
Ответ дляДоставучая
девочки, когда первую рожала, двоим девочкам трубы перевязали. обе забеременели в течении полугода, нитки не качественные были... после кесарева девочкам пришлось аборты сделать...
Чудо в декрете
• 11 января 2018
Ответ дляДоставучая
в якомусь мізерному відсотку існує можливість реканалізації. Я теж прозріла в свій час
Я люблю транзисторы• 11 января 2018
Можно ничего не вшивать, а поставить спираль гормональную. 100% гарантию вам дадут только после перевязки труб или полного отказа от половой жизни))
Чудо в декрете
• 11 января 2018
Ответ дляя Кукарача
Это не смешно,это правда.
маючи чоловіка - це ж нереально.
Доставучая• 11 января 2018
Ответ дляБрехушка
Какие нитки
ОБС...
Там трубу разрезают и прижигают, или зашивают, яйцеклетка по воздуху перешла
ОБС... Там трубу разрезают и прижигают, или зашивают, яйцеклетка по воздуху перешла
Вездевлазиющая• 11 января 2018
Ответ дляПишущаяся
А у нас за 16 лет случился сюрприз, и презерватив не рвался. Вот как так?
Умничка-помощничка• 11 января 2018
А что с ППА не так? почему не работает? Мы 12 лет практикуем, и никаких залётов. Я расслабилась, муж всё контролирует и точка.
Брехушка• 11 января 2018
Ответ дляДоставучая
Какие нитки
ОБС...
это так гинеколог с отделения обьяснила, я их не оперировала. сейчас не перерезают, только перевязывают, а нитки рассосались. две жизни загубили, в Днепре было, большой скандал вышел в 2010 году.
Чудо в декрете
• 11 января 2018
Ответ дляМусик Пусик
реально ок отличный выход.
з трьома дітьми затуркана + розсіяна я, 100% забувати буду
Чудо в декрете
• 11 января 2018
Ответ дляУмничка-помощничка
не надійний метод, вам просто щастить
Чудо в декрете
• 11 января 2018
Ответ дляЯ люблю транзисторы
можливо, спіраль + ще щось? так хочу презервативів позбутись
Мусик Пусик• 11 января 2018
Ответ дляЧудо в декрете
а про те що маєте чоловіка, теж забуваєте щодня ? :))) ставте будильник на телефон.
п.с. сьогодні прийшла до мене дитина після школи і каже впевненим голосом: мама, нічого даром не буває, ну нічого. завжди треба платити: або грошима, або силами, або витрачати час. дитині 7. і вона це розуміє. невже Вам не зрозуміло, що за все мусиш платити?
Умничка-помощничка• 11 января 2018
Ответ дляЧудо в декрете
не надійний метод, вам просто щастить
Не буду спорить. Мужчины у всех разные.
Марфушечка душечка• 11 января 2018
Автор оправдывает свое нежелание саночки возить. Все не так и не эдак. Но уж больно секс любит.
Чудо в декрете
• 11 января 2018
Ответ дляМарфушечка душечка
підкиньте ідею саночок конкретно
Марфушечка душечка• 11 января 2018
Ответ дляЧудо в декрете
підкиньте ідею саночок конкретно
моя идея - презервативы. Долить смазку и как по маслу. Не верю в рассказы о супер нежной промежности, для которой латекс грубоват.
Чудо в декрете
• 11 января 2018
Ответ дляЯ люблю транзисторы
до речі, питала в гінекологів про спіраль, сказали спочатку відгодувати. Це не так? Можна вже зараз ставити? Я навіть не перевіряла цю інфу
надевайте два преза...ну или выбирайте по размеру, я не могу понять как он может порваться? у вашего мужа там кабачок что ли? Или он Вас так дерет, что аж рвется? или Вы его писькой перекусили? Ну как?
А если порвался, то пейте таблетку...или аборт делайте, а то вы так написали, что кажется Ваши дети вообще не желанны, одного презервативом назвали,
второго еще как то...
А если порвался, то пейте таблетку...или аборт делайте, а то вы так написали, что кажется Ваши дети вообще не желанны, одного презервативом назвали, второго еще как то...
Чебуравлик• 11 января 2018
Ответ дляУмничка-помощничка
Мы так 15 лет тоже практиковали, ни единого промаха. А потом бац и две полоски, не было погрешностей, муж на 250 % уверен в себе! Просто фертильность после 2 родов у женщины оказывается повышается ) и все. Теперь третьего ждем. И тоже думаю о спирали или мужу перевязать канатики.
РозаФиалковна• 11 января 2018
Ответ дляЧудо в декрете
і нік в тему
з 12го року в декреті
Самый оптимальный вариант в Вашем случае - это стерелизация женская или мужская. Какие-то Вы плодовитые)
Либо делайте аборт. После одно уже вероятность беременности становится ниже.
РозаФиалковна• 11 января 2018
Ответ дляВездевлазиющая
Значит порвался. Либо была дырка. Сперма просочиться не может просто так
Правильно_Валерчик• 11 января 2018
Ответ дляЧудо в декрете
підкиньте ідею саночок конкретно
Купуйте якісні презервативи і хай перед статевим актом чоловік їх зразу 2шт натягає на своє хазяйство .
Або купіть таку штучку...