220В• 17 февраля 2018
Уступать место в...
транспорте- пережиток совка ?
1. Воспитанный мужчина должен уступить место женщине. Нормальной, здоровой женщине. с какого перепуга ?
2. Младшие должны уступать место старшим. просто старшим. Ну прям как истинные пионеры.
3.Но возмущает сегодня, когда садят рядом с собой детей до 5 лет, на которых место не оплачено. Как будто не знают , что не оплата подразумевает,что ребенка возьмут на руки. А маршрутка в это время заполнена под завязку. Стоишь и любуешься яжематерью, которая юбку мять не хочет.
220В
• 17 февраля 2018
Ответ дляГубки-уточкой
Нижче написала? Що часто ввічливість це не потоібне нікому зло.
І є старенькі люди яким сідати -вставати важко, поостіше постояти.Тому допомога цінна якщо є прохання про неї

Апофиозная• 17 февраля 2018
Ответ для220В
Расскажите чем именно ? По п3 ?
Я бы вам в транспорте рассказала! Только бы начали мне в лицо перечислять все эти пункты...
По поводу детей, сидящих рядом, а не на руках - можно спросить, оплачено ли место. Разговаривать нужно уметь, а не злобу в себе накапливать, а потом здесь по пунктам расписывать свое негодование о том, что для многих воспитанных людей считается нормой.
Губки-уточкой• 17 февраля 2018
Ответ для220В
Ну, мамы с ляльками на руках и беременные-это даже не обсуждается.
Ну все відносно, я вагітна в 10 тижнів почувала себе дуже погано, могла знепритомніти і мене як молоду і здорову зганяли щоб уступити вагітній в 30 тижнів
А коли живіт уже був великий, я себе почувала прекрасно і сама всім уступала, бо сидіти мені було якось важче ніж стояти.
Я всетаки зате, щоб наші люди більше говорили і озвучували свої потреби.
220В
• 17 февраля 2018
Ответ дляГубки-уточкой
От дітей до 12-14 років стараюсь посадити, бо доросла навіть і вагітна, може міцно триматись, а от дитина ні.
В 14 уже по девчатам бегают только так !

220В
• 17 февраля 2018
Ответ дляStarWatchCat
Я поступаюся, якщо бачу що це реально потрібно, а я в цей момент можу (ну теж боки зі здоров’ям, не завжди я як свіжа троянда
). Але тут треба тактовно, бо для того, хто поступився це демострація ’я сильний, добрий і класний’, але людині, якій Ви поступаєтеся, може ще не так погано, щоб погодитися відчувати себе ’слабким, вразливим і тим, хто потребує піклування бо сам не впорається’. Як сказав один дідусь : ’Ну що, Ви дівчино. Я ще не такий старий. Я ще кавалером хочу побути’.
Тому, до речі, в Європі такого не практикують, там це можуть сприйняти як образу.
). Але тут треба тактовно, бо для того, хто поступився це демострація ’я сильний, добрий і класний’, але людині, якій Ви поступаєтеся, може ще не так погано, щоб погодитися відчувати себе ’слабким, вразливим і тим, хто потребує піклування бо сам не впорається’. Як сказав один дідусь : ’Ну що, Ви дівчино. Я ще не такий старий. Я ще кавалером хочу побути’. Тому, до речі, в Європі такого не практикують, там це можуть сприйняти як образу.
В 90-е наш директор приехал из Америки. Много рассказывал. И то. что американке уступить место - оскорбление, как возможность выставить ее ущербной или еще хуже- к ней пытаются домогаться. Нам даже не верилось.
ПрипоРошенная• 17 февраля 2018
Ответ для220В
В плане вагонов убивает когда берут уверенно верхние полки, а потом мониторят весь вагон на предмет нижних. Причем, билеты взяты за ранее.
вот тут поддержу ваше негодование, недавно пришлось ехать из командировки с такими мамами, заходя в купе яжемать сказала и сейчас ’тетя’ уступит нам место... была послана мною вежливо с ее чадами 6 лет (двое).
StarWatchCat• 17 февраля 2018
Ответ для220В
Будь-яка панянка з цицьками підтвердить, що чоловіки ніколи не бувають такими масово ввічливими як влітку до дівчат з гарним декольте
. Ах, це чудове відчуття, коли якийсь козлорилий збоченець ’галантно’ намагається посадити на своє місце, щоб потім стояти над тобою, пітніти, витріщатися в декольте і обтиратися об плече... ммммм мрія кожної жінки. Так що є випадки, коли про домагання йдеться й правда бувають.
А як сил домагатися немає, або Ви вже з дітьми, або вік вже не той, або ’не його тип’, то їм поступатися більше здоров’я і тяжка праця не дозволяють
. Ах, це чудове відчуття, коли якийсь козлорилий збоченець ’галантно’ намагається посадити на своє місце, щоб потім стояти над тобою, пітніти, витріщатися в декольте і обтиратися об плече... ммммм мрія кожної жінки. Так що є випадки, коли про домагання йдеться й правда бувають. А як сил домагатися немає, або Ви вже з дітьми, або вік вже не той, або ’не його тип’, то їм поступатися більше здоров’я і тяжка праця не дозволяють
220В
• 17 февраля 2018
Ответ дляВиннипуховна
А как вы определяете ’ абсолютное здоровье?’
Визуально- вся такая живенькая. поворотливая. глазки блестят...
220В
• 17 февраля 2018
Ответ дляАноним ФЕЯ
Почему всегда,когда в топе появляется тема, следом пол ленты пестрит дублирующими и похожими, неужели так хочется в топ?
Просто беседуем.
220В
• 17 февраля 2018
Ответ дляАпофиозная
У вас есть выбор-читать или не надо.
220В
• 17 февраля 2018
Ответ дляГубки-уточкой