Замыленная• 19 марта 2018
Декларация о доходах и кредитная карта
Вносить ли кредитную карту в декларацию о доходах?
Дама-мадама• 19 марта 2018
Читайте внимательно
В разделе «Фінансові зобов’язання «вказується певна сума коштів ,навіть і ті,які Ви взяли в кредит (по кредитці ).Не треба декларувати копійки )
Замыленная
• 19 марта 2018
Ответ дляДама-мадама
Читайте внимательно
спасибо
Замыленная
• 19 марта 2018
Вот не знаю как заполнять кредит, если я отчитываюсь за прошлый год - сумма которая была на тот момент или сейчас?
Не підлягають декларуванню наявні грошові активи (у тому числі готівкові кошти, кошти, розміщені на банківських рахунках, внески до кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ, кошти, позичені третім особам) та активи у дорогоцінних (банківських) металах, сукупна вартість яких не перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановленних для працездатних осіб на 1 січня звітного року.