Жабры жабы• 20 марта 2018
очі твої, завидющі!
я про те почуття, коли от дивишня на шось, чи когось, і таке шось в тебе там шкребе в потаємних містечках твого глубінного сознанія, наче ото коли ..сидиш така, намазюкала ногті на ногах, на руках,на фейс альгінатну масочку нанесла, та шо і на очі і на рота і чуєшь...скряботіння і ти не розумієш-то твоя котяра обої дере чи новий кожаний диван чи всьотаки свою терку, а сама не знаєш як його то і шо робить, кароче про завість я
ви завідуєте? кому? чому?
топ 3 моїх задротиків:
1. невістка Ленка. от ходе вона тут по моїй квартірі, трусе своєї шивелюрою, волосинка до волосиночки, густе, красиве, блискуче, ото Боженька волоссячком нагорододив, а я...а Я родилась лиса, потом якось відросло 3 волосинки, потом були потуги зробити з тих трьох хоча б п ять, але залишилось після всіх тих масочок, втирань, натирань -дві..і чує моє серденько шо помирати буду з однією.
2.подружка Женька на роботі, та шо ведьма, тонка звонка і прозрачка в 39 років. Звоне мені Ленка в 12.00, каже пішли пожрем, йдемо в нашу столовку і починається..... бере Лена сільодку під шубою, борщ, картоплю жарену, 2 лаптя отбивних, желе, 2 пирожка на щас і 10 на перекус на потом, це капец..сідаємо жрать і я заліпаю на ту Ленку як вона то все їсть і така тоска мене бере, так щимить моє серце від того, шо ще років 40 мені жувать ту капусту з тою курячою грудкою, мічтаю шо буде мені років 75 я як наварю борща, шо б аж ложка стояла, нажарю картошки, наріжу салка з проріззю, натру чорного хліба часником, та як лупану.мммм та як запью це все кисільом та закушу пиріжками з вишнями-ото воно щастя.....
3 Светка, найлучша подружка, з якою прошли крим рим мідні труби і штабеля ухажорів. Ото звониш їй в 2 дня і питаєш, а шо ти робиш..а вона тобі така ..збира.сь кімарнути пару часіків..і кімарне ж... а я..а я лягла ото хоча б полежати і шо... мої виплекані в любові за майже 40 років таракани зустрічаются з відгодованими кузнечеками і починається " сплетни, тайни, расследованія" комедії, драми, бандітські розборки... ще ото коли ввечері, то вони уставші від ліцезренія красоти Ленки та обжиралова Жеки, пару часіків пострадають тай засипають, а вдень... а вдень бісятся від светкиного кімарну в любому місці , в любий час дня і ночі наче ото вимкнули кнопочку ВКл.
П,С люблю своїх подружочок..але ж бісятьььь.... а у вас який топ?
ви завідуєте? кому? чому?
топ 3 моїх задротиків:
КондуктЕр тролейбуса• 20 марта 2018
Ответ дляЯйцеголовая
проба пера?
Да какая тут проба пера, надо определиться сначала, на каком языке писать)))
Сирожено_пирожено• 20 марта 2018
Ответ дляЖабры жабы
в смислІ?
я тут про завість
Слог отличный,начинайте писать.
Жабры жабы
• 20 марта 2018
Ответ дляСлоник-тоник
с такой завистью до 75 вряд ли
думаєте раніше картоплі наїмся?
Жабры жабы
• 20 марта 2018
блін, шо я одна така? ех, казала мені мати..йди дитино покайся, відать таки треба сходити
Стрекозей• 20 марта 2018
текст шикарно написан, но, блин, суржиииик((( это уже мода какая-то, мало того, что говорят на суржике, так еще и пишут(
Слоник-тоник• 20 марта 2018
Ответ дляЖабры жабы
думаєте раніше картоплі наїмся?
часником проростете
Жабры жабы
• 20 марта 2018
Ответ дляСлоник-тоник
часником проростете
тсю... краще вже тоді коноплями...хоч якась користь суспІльству
Жабры жабы
• 20 марта 2018
девівчата, мені прям соромно тепер, можу звичайно і без суржика, але ж хочеться якогось приколу коли на вулиці 79 січня, холодрига та сала з часником хочеться, замість бігати по лісі під цвірінькання горобчиків.
Застряла• 20 марта 2018
Ответ дляЖабры жабы
Отлично пишете, продолжайте). Сейчас пойду штурмовать холодильник))
Слоник-тоник• 20 марта 2018
Ответ дляЖабры жабы
а ми в цей холод миємося бриємося мазюкаємося та одіваємося і чешим на работу, це точно шо Вам треба заздрити
я би зараз сиділа дома і малювала і малювала
хай хоть -40 за вікном
Жабры жабы
• 20 марта 2018
Ответ дляЗастряла
дякую.. але ж я питала вас про ваші почуття
єх
Жабры жабы
• 20 марта 2018
Ответ дляСлоник-тоник
хай хоть -40 за вікном
та я тако ж на роботі, оце прийшла, влупила кави, подивилась як Ленка наполеон втоптала, взгрустнула і рішила написать свою боль
Жабры жабы
• 20 марта 2018
Ответ дляСфера влияния
Андрюха Данилко,ты?
чего уж там... Верочка.. собственной персоной
завявша майська роза під березневим сугробом
Застряла• 20 марта 2018
Ответ дляЖабры жабы
єх
Так это и есть мои почуття, хочу борща с салом