21 марта 2018

Адвокати, юристи підкажіть

Добрий день! Підкажіть будь-ласка...Чи може в.о.голови адміністрації ........ р-ну вносити зміни в Розпорядженні свого попередника, точніше самого голови... на видачу ордера..і підкажить статті регулювання ..Дякую
автор Кусачая Я 21 марта 2018
а точніше, новий в.о.гол.адміністрації вирішив через 2 роки в розпорядженні зменшить площу в комунальній квартирі
Аноним ФЕЯ 21 марта 2018
Ответ дляКусачая Я
а точніше, новий в.о.гол.адміністрації вирішив через 2 роки в розпорядженні зменшить площу в комунальній квартирі
ну если шо вам всеравно придется к живому юристу идти.

а на каком основании уменьшил?
автор Кусачая Я 21 марта 2018
надумал себе, что там ошибка
Аноним ФЕЯ 21 марта 2018
Ответ дляКусачая Я
надумал себе, что там ошибка
какая ошибка?
автор Кусачая Я 21 марта 2018
Я писала вище в запитанні...Питання може чи ні?