Печенюшка• 10 июля 2018

Де дізнатись вакансію директопа школи.Київ.

Доброго вечора.Підкажіть будь ласка.Де дізнатись про вакансію директора школи,м.Київ.Всі сайти переглянула.Нічого не знайшла.Дуже дякую.
movsumova• 10 июля 2018
Це Ви хочете бути директором школи?
автор Печенюшка • 10 июля 2018
Ответ дляmovsumova
Це Ви хочете бути директором школи?
Так,досвід роботи маю на цій посаді.Так трапилось,що отримувала другу вищу,думала щось змінити.Але,дійшла висновку,що школа моє.
автор Печенюшка • 10 июля 2018
Або заступника директопа.Лівий берег.
Из Кукуева я• 10 июля 2018
Сколько Вам лет? Как можно быть такой наивной? Директором или заместителем с улицы в Киеве
Аноним НаВсеГда• 10 июля 2018
Если не ошибаюсь, директора в школу, вуз, пту, берут из своих. Или ещё через управление своих «проверенных» людей ставят)
Что бы по объявлению, ни разу не слышала)
автор Печенюшка • 10 июля 2018
Ответ дляИз Кукуева я
41.Скажу так,працювала в КМДА,на дикретній посаді,і,повірте,взяли з вулиці Якщо немає чого порадити,то Вам надобраніч.
movsumova• 10 июля 2018
Ответ дляПеченюшка
Або заступника директопа.Лівий берег.
У Вас пробел не работает?
Аноним_1487• 10 июля 2018
Ви навіть не уявляєте яка боротьба йде в Києві за такі посади між високопосадовцями, які прагнуть своїх людей поставити.
автор Печенюшка • 10 июля 2018
Я прошу по темі.Як Ви сидите і думаєте,що в житті не буває шансів,то помиляєтесь.
Форс мажор• 10 июля 2018
Нужно смотреть на сайтах управления образования - они вывешивают объявления о конкурсе на вакансии директора.
автор Печенюшка • 10 июля 2018
Ответ дляmovsumova
У Вас пробел не работает?
Іноді не робить.Добре,що Ви уважна.
В шоколаде• 10 июля 2018
Директорів шкіл призначають за результатами конкурсу, який проводить управління освіти.
https://www.pedrada.com.ua/article/1533-noviy-pory...
Капитанша• 10 июля 2018
А я поддерживаю, Вас! Идите конечно. По новому Закону директоров выбирают на конкурсной основе.
автор Печенюшка • 10 июля 2018
Ответ дляФорс мажор
Дякую,на сайтах дивилася.
movsumova• 10 июля 2018
Ответ дляПеченюшка
Вы тролль? У Вас столько ошибок...
А по теме, то инфа в районном отделе образования.
Директор назначается после конкурсного отбора раз в 4 года.
Объявляется конкурс, Вы готовите презентацию, комиссия задает вопросы и решает.
автор Печенюшка • 10 июля 2018
Ответ дляКапитанша
Дякую,за Вашу адекватну відповідь,бо дехто тут думає,що президентом України бажаю бути.Маю гарні організаторські здібності,знаю,що і як можна зробити кращим,хоч в одній з шкіл.Сарказму не треба.
сЛАдКОежКА• 10 июля 2018
не хотілося б, щоб дитина внавчалася в школі, де директор раніше працювала на дИкретній посаді
Форс мажор• 10 июля 2018
Ответ дляПеченюшка
Дякую,на сайтах дивилася.
Значит пока нет вакансии.
В прошлом году точно проводился конкурс.
автор Печенюшка • 10 июля 2018
Ответ дляАноним_1487
Все добре являю,але знаю й інше.
А поговорить?• 10 июля 2018
Ответ дляПеченюшка
Взяли начальником Департаменту???
А по темі: про актуальні вакансії ви можете дізнатись в Департаменті освіти... У них навіть резюме можна залишити ;)
Федорино Горе• 10 июля 2018
Ответ дляПеченюшка
Перепрошую. На якій посаді Ви працювали?
По темі: Ви готові до конкурсу на заміщення вакантної посади? Ви вже ознайомились з його умовами? Готові презентувати свій план розвитку навчального закладу і тп?
aiya• 10 июля 2018
А мені сьогодні таке попалося оголошення, може Ваш варіант ) https://docs.google.com/forms/d/1tPWKP4ximIYzTNr4-...
автор Печенюшка • 10 июля 2018
Ответ длясЛАдКОежКА
Ваша й не буде,яцьому рада.Як у Вас в голові одні тролі,то ідіть спати.Грамотна Ви моя.
movsumova• 10 июля 2018
Ответ дляПеченюшка
У Вас пунктуационные и грамматические ошибки и Вы хотите идти в школу?
Есть организаторские способности, найдите им применение в другом месте.
Капитанша• 10 июля 2018
Автор, а можно У Вас узнать информацию, Может ли Исполняющий обязанности директора школы подписывать приказ о зачислении первоклассников? Директор школы специально ушла в отпуск на 45 дней, чтобы не выполнять решение Горисполкома об открытии еще одного первого класса, а местное управление освиты ей не указ.
автор Печенюшка • 10 июля 2018
Ответ дляФедорино Горе
Готова,тому й питаю.І презентувати маю що.
Фрося_Бурлакова• 10 июля 2018
Ответ дляПеченюшка
Вы действительно писали с ошибками. И еще хамите. Думаю, точно в школу возьмут
автор Печенюшка • 10 июля 2018
Ответ дляmovsumova
Ви по темі,грамотна співрозмовниця.
автор Печенюшка • 10 июля 2018
Ответ дляФрося_Бурлакова
Як до мене ,так я .Я просила по темі.Помилки сама бачу.Не набирає алф.толком.А Ви мені про друге.Бачу помилки свої,не хвилюйтеся.
Федорино Горе• 10 июля 2018
Ответ дляПеченюшка
Це я вже зрозуміла з написаного Вами вище. Ви не відповіли на моє запитання: яку посаду Ви обіймали раніше?