Дуже дуже вумна• сегодня в 09:04
Дуже завидую людям. Та машину купила, той квартиру, у тих бізнес
процвітає.Ті ремонти поробили.А ті по морям катаються.Одразу стаю зла і не радію за них
Рубаю олівлє• сегодня в 09:50
Ответ дляДуже дуже вумна
Вони любителі ще прийти і похвастаться.А моя реакція в мене на обличчі
Не пускайте до себе
Летюча помилка• сегодня в 09:50
Ответ дляДуже дуже вумна
Я не можу радіти за кумів і друзів
Не радуйтесь, уважайте. И для себя вынесите что-то полезное. Если они смогли, то и Вы сможете.
Летюча помилка• сегодня в 09:51
Ответ дляДуже дуже вумна
Чому я не така.Чому мої діти того не мають.Чому мені недобатьки нічого не дали.
Еклмн, скільки ж Вам років, шо ви досі на батьків пеняєте?
Рубаю олівлє• сегодня в 09:51
Ответ дляДуже дуже вумна
Приїхали на новій машині з могоричем тіпа.А я не хотіла ту машину и глянуть
А Ви не пробували влаштуватися через кумів на більш оплачувану роботу?
Ms. Любмая жена• сегодня в 09:52
Ответ дляДуже дуже вумна
Я не зла.Підгодовую собак вуличних.Багато собі забрала на догляд
Я какраз таких встречала с позицией собаки лучше чем люди. И это злые люди. Но вы хоть немного задумайтесь, зависть приносит вам только неприятные ощущения, от этого у вас блага не появляются.
Летюча помилка• сегодня в 09:57
Ответ дляДуже дуже вумна
Ще і фотки виставляють
Автор, то чого ваші діти не мають того, що інші діти? Тут же питання не до ваших кумів, а тільки до Вас
Мама Карло• сегодня в 10:01
Ответ дляДуже дуже вумна
Завидую жінкам красивим.Я не гарна зовсім
Спочатку вам аж співчувати почала, а дійшла до цього коментаря і бачу, що ви або тупа, або троль.
Я матуся, мені можно• сегодня в 10:03
Ответ дляМуууумие
Путешествие на Тенерифе,в Италию ,Испанию за год и каждые выходные зависают в разных ресторанах ,что тут отличать?
Как меня описали
Но за счет бойфренда
Указка• сегодня в 10:07
Ответ дляРубаю олівлє
Купити Каско і оплачувати ТО на офіціалі, бо авто злетить з гарантії. Та і гарантія не завжди 5 років. На французів зазвичай - 3. Ще Ви не врахували переплату у вигляді податку на першу реєстрацію 3-5 %.
Там прямо на скріні мого повідомлення ’КАСКО включено’. Що за ТО у нового авто, мастило поміняти?
Мені здається наша переписка типовий приклад що хто хоче - той робить, хто не хоче - легко знайде привід щоб не робити
Рубаю олівлє• сегодня в 10:09
Ответ дляУказка
Авторові тільки залишилось знайти гроші і зрозуміти нахіба їй авто окрім як вихвалятися перед кумами.
60 метрів сметани• сегодня в 10:13
Ответ дляЛетюча помилка
Ну а що робити, якщо батьки змогли вивчити тільки на медичну сестру? Не бути медичною сестрою? Кинути цю професію? Чи кинути працювати в терапії та йти в косметологи? А в терапіі хто працюватиме? Молоді випускниці безтолкові і хамовиті?
Дуже дуже вумна
• сегодня в 10:14
Ответ дляPrervana
Бугага, бизнес говорите? Ну тогда вчера машину купила, а завтра возможно продаст. Бизнес в Украине во время войны это прям повод для зависти, ага...
Да.У них все прекрасно.
Панна Кота• сегодня в 10:14
Ответ дляМуууумие
Аналогично, откуда такие деньги ,когда полстраны выживает? Сюда же ещё и беженцы ,по морям ,ресторанам ,тут вонючки в секонде ходили и жили с родителями ,а там хвосты распушили ,и все на показ в Инстаграме. 🤢
Нет, тёть, мы везде хорошо жили. Секонд в глаза не видели. А ты смотри
Летюча помилка• сегодня в 10:15
Ответ для60 метрів сметани
А то ви сильно переживаєте, хто в терапії працюватиме. Просто лінуєтесь перевчатись. І боїтесь ризикувати, брати НА СЕБЕ відповідальність
Белочкой зови• сегодня в 10:18
Ответ для60 метрів сметани
Вам серьезно не все равно, кто будет работать в терапии?? Думайте про себя, Вы просто ничего не хотите делать, и находите отговорки
Рубаю олівлє• сегодня в 10:18
Ответ для60 метрів сметани
Вам яка різниця, хто буде працювати після Вас, якщо Вам там платять копійки, які не задовольняють Ваші базові потреби?
Вітаміни косметика• сегодня в 10:28
Ответ дляДуже дуже вумна
Ще і фотки виставляють
а хто вам міша теж виставляйте...ШІ вам фото на балі зробить за 3 секунди...Створив одразу на БАлі на балу
тока своє фото додайте
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 10:29
Ответ дляДуже дуже вумна
А Ви чому дітям своїм не дали? Чому повторюєте приклад своїх батьків? Виходить, що і Ви - ’недомати’.
Я матуся, мені можно• сегодня в 10:30
Ответ для60 метрів сметани
Так ваше дело молодежь научить,или боитесь конкуренции?
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 10:30
Ответ дляДуже дуже вумна
Аааа. Тому вони і навмисне так роблять. Люблять спостерігати як Вас жаба душить.
Летюча помилка• сегодня в 10:31
Ответ дляВітаміни косметика
тока своє фото додайте
Особенно те два танцующих мужика на заднем плане) даже ии заставили быть толерантным)
БеллаДонна• сегодня в 10:43
Обидно за тех, кто отдал свою жизнь, за тех, кто мерзнет и выживает. Но так всегда: есть, кому война-мать родная, они у кормушки.
Фіфачка• сегодня в 10:44
Вот поэтому я не веду соцсети, завистников большинство, а искренне порадоваться имеют единицы
Фіфачка• сегодня в 10:50
Ответ дляДуже дуже вумна
Так скажите это в лицо - я вам завидую, ничего мне не рассказывайте и не показывайте - все, проблема решится сама собой, некому будет завидовать
ПироженкА• сегодня в 10:52
Ответ дляУказка
думаю, що Каско то тільки на перший рік. А взагалі авто, то завжди витрати, одне пальне тільки чого коштує. І в кредитному авто ви не купите просту автоцивілку подешевше, тільки повне каско