Дуже дуже вумна• сегодня в 09:04

Дуже завидую людям. Та машину купила, той квартиру, у тих бізнес

процвітає.Ті ремонти поробили.А ті по морям катаються.Одразу стаю зла і не радію за них
Рубаю олівлє• сегодня в 09:50
Ответ дляДуже дуже вумна
Вони любителі ще прийти і похвастаться.А моя реакція в мене на обличчі
Не пускайте до себе
Летюча помилка• сегодня в 09:50
Ответ дляДуже дуже вумна
Я не можу радіти за кумів і друзів
Не радуйтесь, уважайте. И для себя вынесите что-то полезное. Если они смогли, то и Вы сможете.
Летюча помилка• сегодня в 09:51
Ответ дляДуже дуже вумна
Чому я не така.Чому мої діти того не мають.Чому мені недобатьки нічого не дали.
Еклмн, скільки ж Вам років, шо ви досі на батьків пеняєте?
Рубаю олівлє• сегодня в 09:51
Ответ дляДуже дуже вумна
Приїхали на новій машині з могоричем тіпа.А я не хотіла ту машину и глянуть
А Ви не пробували влаштуватися через кумів на більш оплачувану роботу?
Leka_Leka• сегодня в 09:51
Ответ дляДуже дуже вумна
Я не зла.Підгодовую собак вуличних.Багато собі забрала на догляд
Ви молодець. Але чому зла, коли хтось ризикнув на бізнес під час війни? Хтось заощадив на море. Хтось багато працює щоб мати більше.
Ms. Любмая жена• сегодня в 09:52
Ответ дляДуже дуже вумна
Я какраз таких встречала с позицией собаки лучше чем люди. И это злые люди. Но вы хоть немного задумайтесь, зависть приносит вам только неприятные ощущения, от этого у вас блага не появляются.
Летюча помилка• сегодня в 09:57
Ответ дляДуже дуже вумна
Ще і фотки виставляють
Автор, то чого ваші діти не мають того, що інші діти? Тут же питання не до ваших кумів, а тільки до Вас
So_so• сегодня в 09:58
Значит Вы переживаете трудный период сейчас и нет ресурса радоваться за других, их хорошее ещё больше подчеркивает как Вам сейчас тяжело.
Ничего страшного в этом нет. Вы живой человек.
Мама Карло• сегодня в 10:01
Ответ дляДуже дуже вумна
Завидую жінкам красивим.Я не гарна зовсім
Спочатку вам аж співчувати почала, а дійшла до цього коментаря і бачу, що ви або тупа, або троль.
Я матуся, мені можно• сегодня в 10:03
Ответ дляМуууумие
Путешествие на Тенерифе,в Италию ,Испанию за год и каждые выходные зависают в разных ресторанах ,что тут отличать?
Как меня описали
Но за счет бойфренда
Я матуся, мені можно• сегодня в 10:05
А зачем отрываете от своих детей и кормите собак?
Указка• сегодня в 10:07
Ответ дляРубаю олівлє
Купити Каско і оплачувати ТО на офіціалі, бо авто злетить з гарантії. Та і гарантія не завжди 5 років. На французів зазвичай - 3. Ще Ви не врахували переплату у вигляді податку на першу реєстрацію 3-5 %.
Там прямо на скріні мого повідомлення ’КАСКО включено’. Що за ТО у нового авто, мастило поміняти?
Мені здається наша переписка типовий приклад що хто хоче - той робить, хто не хоче - легко знайде привід щоб не робити
Рубаю олівлє• сегодня в 10:09
Ответ дляУказка
Авторові тільки залишилось знайти гроші і зрозуміти нахіба їй авто окрім як вихвалятися перед кумами.
60 метрів сметани• сегодня в 10:13
Ответ дляЛетюча помилка
Ну а що робити, якщо батьки змогли вивчити тільки на медичну сестру? Не бути медичною сестрою? Кинути цю професію? Чи кинути працювати в терапії та йти в косметологи? А в терапіі хто працюватиме? Молоді випускниці безтолкові і хамовиті?
Prervana• сегодня в 10:13
Бугага, бизнес говорите? Ну тогда вчера машину купила, а завтра возможно продаст. Бизнес в Украине во время войны это прям повод для зависти, ага...
автор Дуже дуже вумна • сегодня в 10:14
Ответ дляPrervana
Да.У них все прекрасно.
Панна Кота• сегодня в 10:14
Ответ дляМуууумие
Аналогично, откуда такие деньги ,когда полстраны выживает? Сюда же ещё и беженцы ,по морям ,ресторанам ,тут вонючки в секонде ходили и жили с родителями ,а там хвосты распушили ,и все на показ в Инстаграме. 🤢
Нет, тёть, мы везде хорошо жили. Секонд в глаза не видели. А ты смотри
Prervana• сегодня в 10:15
Ответ дляДуже дуже вумна
Да.У них все прекрасно.
Ну пойдите хоть тредс почитайте, как у бизнеса в Украине сейчас прекрасно
Летюча помилка• сегодня в 10:15
Ответ для60 метрів сметани
А то ви сильно переживаєте, хто в терапії працюватиме. Просто лінуєтесь перевчатись. І боїтесь ризикувати, брати НА СЕБЕ відповідальність
Белочкой зови• сегодня в 10:18
Ответ для60 метрів сметани
Вам серьезно не все равно, кто будет работать в терапии?? Думайте про себя, Вы просто ничего не хотите делать, и находите отговорки
Рубаю олівлє• сегодня в 10:18
Ответ для60 метрів сметани
Вам яка різниця, хто буде працювати після Вас, якщо Вам там платять копійки, які не задовольняють Ваші базові потреби?
Вітаміни косметика• сегодня в 10:28
Ответ дляДуже дуже вумна
Ще і фотки виставляють
а хто вам міша теж виставляйте...ШІ вам фото на балі зробить за 3 секунди...Створив одразу на БАлі на балу тока своє фото додайте
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 10:29
Ответ дляДуже дуже вумна
А Ви чому дітям своїм не дали? Чому повторюєте приклад своїх батьків? Виходить, що і Ви - ’недомати’.
Я матуся, мені можно• сегодня в 10:30
Ответ для60 метрів сметани
Так ваше дело молодежь научить,или боитесь конкуренции?
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 10:30
Ответ дляДуже дуже вумна
Аааа. Тому вони і навмисне так роблять. Люблять спостерігати як Вас жаба душить.
Летюча помилка• сегодня в 10:31
Ответ дляВітаміни косметика
Особенно те два танцующих мужика на заднем плане) даже ии заставили быть толерантным)
БеллаДонна• сегодня в 10:43
Обидно за тех, кто отдал свою жизнь, за тех, кто мерзнет и выживает. Но так всегда: есть, кому война-мать родная, они у кормушки.
Фіфачка• сегодня в 10:44
Вот поэтому я не веду соцсети, завистников большинство, а искренне порадоваться имеют единицы
Фіфачка• сегодня в 10:50
Ответ дляДуже дуже вумна
Так скажите это в лицо - я вам завидую, ничего мне не рассказывайте и не показывайте - все, проблема решится сама собой, некому будет завидовать
ПироженкА• сегодня в 10:52
Ответ дляУказка
думаю, що Каско то тільки на перший рік. А взагалі авто, то завжди витрати, одне пальне тільки чого коштує. І в кредитному авто ви не купите просту автоцивілку подешевше, тільки повне каско