PORKA• 10 августа 2018
На реєстрацію шлюбу в темному платті
Відразу скажу, що реєстрація буде по-скромному, без урочистостей, лише ми без гостей. Дуже сподобалось плаття, але воно темно-синього кольору. Уже готова замовити, та точить черв´ячок, що воно темного кольору. Оцініть зі сторони. Дякую
Результат:
вже голосів:
54 (85.71%)
Шукати інше
9 (14.29%)
Купувати це
Мандолина Бу• 10 августа 2018
Ответ дляВыкупаная
Ціна теж
Аберкромби на свадьбу? Так хоть белое закажите, там тоже есть
Мандолина Бу• 10 августа 2018
Ответ дляВыкупаная
Значить ’ хорошее, надо брать’ )))
Що ви так нервуєте?
Дорогий бренд, крутий пошив...
Що ви так нервуєте?
Дорогий бренд, крутий пошив...
Это шутка? Бюджетная кэжуальная американская одежда у нас уже дорогой бренд
PORKA
• 10 августа 2018
Ответ дляМандолина Бу
Ну 1300 за кусок ганчірки не мало :)
PORKA
• 10 августа 2018
Всім дякую за думку! Плаття замовила, згадобиться ще. В РАЦС одягну щось світле