МоДнАя_КоШеЧкА• 28 сентября 2018

Чи може чоловік відмовитися від стосунків заради дітей від попереднього шлюбу?

Питання не для критики, тому буду вдячна за приклади з особистого досвіду.
Є чоловік (розлученний, не живе з жінкою і дітьми 1,5 роки), є жінка (2 дітей від попереднього шлюбу). Початок стосунків. Дітей він любить, допомагає, спілкується регулярно, до мене ставиться добре. Маю страх, що мама буде налаштовувати малих (це в її дусі) проти нього, коли дізнається про мене. І відповідно побоювання, що він вибере спілкування зі своїми дітьми, а не стосунки. Чи хтось був в подібних ситуаціях? P.s. Я обома руками за допомогу і спілкування, бо маю аналогічну ситуацію зі своїми малими.
prozerpina123• 28 сентября 2018
Ответ дляМеряю линейкой
Не говоріть дурниць , якщо нічого не знаєте.
да-да, я поняла уже, что вам писать бесполезно. Вы слепо верите сказкам и живете в мире розовых пони)

Подкустовый выползень• 28 сентября 2018
Если у мужика в голове мозг и он им правильно пользуется, то у вас есть шанс.
Меряю линейкой• 28 сентября 2018
Ответ дляprozerpina123
А ви нікому не довіряєте. Мабуть, васчасто обманювали. Але недовіряти всім підряд неможна. Бажаю зустріти хорошого. Гарного вечора.
Прилипало• 28 сентября 2018
Ответ дляВсех анонимов аноним
Трохи не та ситуація. Я не бачила їх. Не хочу поспішати ні зі своїми ділитися, нічого поки що ніхто не знає. А возить і передає він закордонні речі, нічого вітчизняного. Суми точно не знаю, думаю, в районі 5 тис на 2. Мій, наприклад, не хоче і не платить навіть 2000 тис на дітей (ми в процесі розлучення). Але я сама нормально справляють поки що.
О так Вас жаба давить, Вам дає колишній 2 тис, а тут аж 5 тис.
автор МоДнАя_КоШеЧкА • 28 сентября 2018
Ответ дляПрилипало
Оспадиии
Кожен сам по собі судить! Це діти, яка може бути жаба. Мужик, який не годує своїх дітей-не мужик.
Фиона Шрековна• 28 сентября 2018
Ответ дляВсех анонимов аноним
Оспадиии
Так чего вы тогда навыдумывали злых коварных детей из за которых вас должен бросить мужик? Никто ничего ещё не сделал, они о вас может знать не знают, а вы уже накрутили и деньги считаете. У вас отношения только начинаются, может и не продолжаться, совершенно по другим причинам, ну в сексе вы его не устроите к примеру...но виноватых вы уже назначили.
Мандолина Бу• 29 сентября 2018
Что за бред, откуда Вы знаете что будет делать и что говорить его бывшая жена? Занимайтесь своей семьей, стройте отношения свои и не лезьте в чужие.
Жаль мужика, хоть бы он другую нашел, а то в начале отношений, а уже гадости про бывшую жену, фу...
И даже если он выберет ’своих детей’, то это не потому что бывшая что-то нашептала, а потому что у Вас мозгов нет.
автор МоДнАя_КоШеЧкА • 29 сентября 2018
Ответ дляМандолина Бу
Як конструктивно, позитивно і з гумором Ви міркуєте! Щиро дякую за цінну пораду і добрі побажання-вони Вам повернуться;)