Старшо синові 5 років, знайомий на дитячому майданчику похвалився, що мама купила криветки винеті і вони дома смакували. А моя малеча прийшла і дома мозок виносить, щоб йому купити. В супермаркеті ще нема, або тогорічна, боюсь купляти. На олх знайшла чорноморську криветки, але боюсь заказувати, бо ми з Івано-Франківської області чи не спортиться по дорозі? Хто може порадити??? Хелп
Alenka77777• 14 октября 2018
Покупала тут у продавца с максимальным рейтингом. Но креветки азовские. Семье понравились. Хорошо были упакованы, доехали за один день. В холодную погоду за 2 дня тоже ничего не должно случиться. Я смотрела на отзывы - их много и все хорошие. Магазин - не гарантия свежести. Неизвестно сколько они раз замораживались /размораживались.