Я вже всіх замучила!!! В п´ятницю зробила дитині прививку від хіб-інфекції. На вечір темп 38. Я подзвонила до лікаря, каже що на вакцину не має бути побічних ефектів. В суботу приїхав подивився, послухав, сказав що не грип, не ангіна, може зуби. Збиваю темп раз на 4-7 год по черзі парецатамол або ібуфен. До сьогодні крім температури не було нічого, а на вечір вкрилися все тіло дитини дрібним-дрібним висипом. Подзвонила до лікаря, каже треба дивитися, здати аналізи. А подружка вже встигла налякати - ентеровірус!!!! Я плачу не знаю де дітися. В мене 2 діток. По черзі вже 3 тижні температури, спочатку менший на прививку акдп, потім старший з стоматитом, тепер знов менший. Я вже 14 днів не сплю ( по 2 год вдень поки на обід обоє сплять, бо в ночі боюсь простати високу темп в когось, будильник наведений раз на 30 хв))).
Natalisa7613• 21 октября 2018
автор,вы смелая женщина.Я после акдс,температуры под 40 и ответа врача-вызывайте скорую,больше прививок не делаю.
Ответ длякрис-31
банальная сыпь от жаропонижающих...это бывает
Якби був висип від жарознижуючих то на перший день, а не через 2 дні