Христина Ді• 21 октября 2018

Висип у немовляти

Я вже всіх замучила!!! В п´ятницю зробила дитині прививку від хіб-інфекції. На вечір темп 38. Я подзвонила до лікаря, каже що на вакцину не має бути побічних ефектів. В суботу приїхав подивився, послухав, сказав що не грип, не ангіна, може зуби. Збиваю темп раз на 4-7 год по черзі парецатамол або ібуфен. До сьогодні крім температури не було нічого, а на вечір вкрилися все тіло дитини дрібним-дрібним висипом. Подзвонила до лікаря, каже треба дивитися, здати аналізи. А подружка вже встигла налякати - ентеровірус!!!! Я плачу не знаю де дітися. В мене 2 діток. По черзі вже 3 тижні температури, спочатку менший на прививку акдп, потім старший з стоматитом, тепер знов менший. Я вже 14 днів не сплю ( по 2 год вдень поки на обід обоє сплять, бо в ночі боюсь простати високу темп в когось, будильник наведений раз на 30 хв))).
Ruso• 21 октября 2018
може розеола

Тыква2016• 21 октября 2018
Розеола. Классика
Natalisa7613• 21 октября 2018
Ответ дляRuso
може розеола
тоже так подумала.
Natalisa7613• 21 октября 2018
автор,вы смелая женщина.Я после акдс,температуры под 40 и ответа врача-вызывайте скорую,больше прививок не делаю.
крис-31• 21 октября 2018
банальная сыпь от жаропонижающих...это бывает
автор Христина Ді • 21 октября 2018
Ответ длякрис-31
Якби був висип від жарознижуючих то на перший день, а не через 2 дні
Bilolena• 22 октября 2018
Плхоже на розеолу или какой-то похожий вирус.
У длчки такое было. Срала температура, появилась сыпь, ребенок скакал конем и сыпь прошла через 3 дня. Все. Длма болела только она, годовалая, старшая трехлетка не заболела.
Здоровья вам.
Bilolena• 22 октября 2018
Ой, простите, новая клавиатура, понаписывала я...
Тыква2016• 22 октября 2018
Ответ дляБывшая блондинка
Это розеола, сначала 3 дня плохо сбиваемая темпа, а потом мелкая сыпь и темпа падает.
Погуллите, белеют дети в основном до 1 года. Это самый безобидный вид герпесов