ДелайКак_Я• 06 ноября 2018
Девочки, вьі все знаете.
У какой марки есть похожие модель сапоги похожие как на фото?
Понравились очень єти, но нет больше размера , нужного.
Можете знаете где есть похожие и по адекватной цене.
Без Баяна• 06 ноября 2018
Ответ дляУ кого такое было
Чем цена не адекватна то?
Вы умеете понять прочитанное?
ДелайКак_Я
• 06 ноября 2018
Дівчатка, ця модель подобається і ціна, але вже все перегуглила - 37 самий великий розмір . А треба більший. То шукаю моделі схожі , але марок не знаю . Знаю що є меррелл , сорель , але то задорогі.
ДелайКак_Я
• 06 ноября 2018
Ответ дляКарапулька
Автор, это ТМ AlisaLine
Я в курсі. Мала на увазі які є схожі марки з подібними моделями, але не захмарними цінами.