Ягодка опять• 25 января 2019
Дитяча жорстокість
Це відбулася в моєму селі, на сусідній вулиці. Причини бійки (особисто мені) не відомі. Поцікавилась у племінниці (вона в 6му класі), сказала що знає дівчат і та що нападала неадекватна, і вже були інциденти в іншій школі, що та сильно побила дівчинку, але батьки багаті і відкупилися від покарання.
Электричка• 25 января 2019
А чего вы это сюда притащили.а не в полицию?
Между прочим уже закон о булинге работает!
Электричка• 25 января 2019
Ответ дляЯгодка опять
Реакція влади
А когда это Вайбер и т.п. стали официальными источниками для обмена такого рода информации?
Родные девочки скорее всего не очень заинтересованы в решении проблемы.
Ягодка опять
• 25 января 2019
Ответ дляЭлектричка
Так це відповідає голова сільської ради, доволі офіційно і швидко реагує. На рівні села і вайберу достатньо.
Электричка• 25 января 2019
Ответ дляЯгодка опять
В суд тоже с вайбером пойдете????
Ягодка опять
• 25 января 2019
Ответ дляЭлектричка
В суд тоже с вайбером пойдете????
А зачем мне в суд?
Ягодка опять
• 25 января 2019
Ответ дляЭлектричка
А зачем вы тему создали?
Может кто то свою дочку/внучку узнает
Электричка• 25 января 2019
Ответ дляЯгодка опять
Может кто то свою дочку/внучку узнает
Так на уровне села вайбера достаточно !)