20 марта 2019

Зернове пісне печиво

Підкажіть перевірений рецепт. У минулому році купляла, зараз хочу напекти сама.
Бесстыдница 20 марта 2019
не знаю чи Вам підйде. Мак, кунжут, родзинки, начинка фініки.
Бесстыдница 20 марта 2019
вірніше в мене залишається жмих(роблю кунжутно-макове молоко), от до жмиху додаю, все, що ще є(коли арахіс, коли грабузове, соняшникове насіння), розпарені родзинки, начинка розпарені фіеіки без кісточки. Підсушую на низькій температурі, ще можна вівсянки змолоти, моркви сироі´ натерти, тощо. ще додати кориці, чи молотоі´ цедри для аромату Може не дуже фотогенічно, але вчора було два дека.