Кнопус• 23 марта 2019
Які чоловічі кросівки замовити з декатлону?
купую в них кросівки дитячі-нормальна якість,що скажете про чоловічі? які подивитись? дякую за відповідь.
Все знаю вдоль и поперек )• 23 марта 2019
Qencha, заказывайте уже с украинского декателон а или в магазин в Киеве едьте,сегодня открытие
Кнопус
• 23 марта 2019
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
так,я з українського і хочу,дякую!
Чупа-чупс• 23 марта 2019
Ответ дляКнопус
так,я з українського і хочу,дякую!
цены аут на украинском!! если детский костюм 255 с весом, то на укр сайте он же 751!
Кнопус
• 23 марта 2019
Ответ дляЧупа-чупс
на кросівки qechua дитячі ніби нормальна ціна-я їх для школи беру...365 грн...може ще якісь знижки будуть))...