Колупалочка• 24 марта 2019

Ви знайшли свій будинок мрії?

це взагалі реально чи без будівництва ніяк? Хочу маленький компактний будиночок в передмісті з верандою і подвір"ям, те, що продається на вторинному ринку - або дуже велике або дуже старе потребує кап. ремонту, сирець - вийде дорожче, але все одно такий як хочеться. Не знаю, в якому напрямку продовжувати пошук. Вже думала навіть про таунхаус, але мало їх будується, нема з чого вибрати
Результат:
вже голосів: 52
28 (53.85%) купувати ділянку і починати будівництво
12 (23.08%) результат
6 (11.54%) вибирати щось з новобудов (сирець)
6 (11.54%) шукати ще на вторинному ринку
автор Колупалочка • 25 марта 2019
Ответ дляБрюльтик
Ми вигнали повністю коробку з цегли, з дахом, вікнами + довозили землю + водостічні труби... за період - з лютого по вересень. Далі були змушені зробити перерву, а зараз будуть внутрішні роботи чорнові - опалення, електрика, тепла підлога і так далі... Були б гроші, можна все дуже швидко зробити, якщо вся сума є.
а скільки приблизно обійшлася коробка і фундамент?

Брюльтик• 25 марта 2019
Ответ дляАноним_1439
Не знаю точно, всім чоловік займається, він записував витрати, багато - не менше 60-70 тис. точно. Але ми не економили на матеріалах.
автор Колупалочка • 25 марта 2019
Ответ дляБрюльтик
Дякую!
Брюльтик• 25 марта 2019
Ответ дляАноним_1439
Дякую!
Будь ласка