ПесиКот• 31 марта 2019

Хочу втекти від чоловіка.

Вирішила подати на розвід ,я змучилася жити з чоловіком тільки щоб у дітей був тато .Йому все всерівно завжди,як діти ,чи мають що їсти.Піде на роботу за 7000грн і все інше його не хвилює.Ніколи нічого не заговорить,не запитає ,я маю все встигати і ще на роботу іти,зараз у мене хворий батько а підтримки немає від чоловіка ніякої.Його цікавить тільки телевізор.Я молода хочу щоб мені приділили увагу .
Котик-Пупсик• 31 марта 2019

Помеха справа• 31 марта 2019
Найдите любовника и все будет ок-дети будут с отцом
Курс капусты• 31 марта 2019
ловите момент,пока созрели,есть куда втікати?
Котенок аки рысь• 31 марта 2019
заведіть коханця, навіщо входити від чоловіка
Зам Ам• 31 марта 2019
Тікайте скоріше
автор ПесиКот • 31 марта 2019
Ремонти потрібні тільки мені,телевізор теж тільки мені,день народження не потрібно дітям святкувати.
60 метров сметаны• 31 марта 2019
Вы нытик и безграмотная ,мужу с Вами просто скучно((( разводитесь, он найдет нормальную
Слартибартфаст• 31 марта 2019
молодец, всё правильно делаете
а что вы хотите здесь услышать?
Артура Пирожкова• 31 марта 2019
Ответ для60 метров сметаны
Ага, а муж маладэц)) смешная такая

автор ПесиКот • 31 марта 2019
Прийшов все зварено,прибрано ,поів і в телевізор.І ще думає що його зарплати вистачає ,що я шикую.