Альфред Шнитке• 12 апреля 2019
Знижка.
Дівчатка,поясніть мені, бо я щось не розумію.Питання стосується сайту Парфумс. Я також там зареєстрована і в профілі пише 3% знижка. Але там на товари є знижки 25%, 33% і навіть 40%. То де вигода купувати за їхні мізерні 3%.Може я не розумію як все працює?
Лень гуглить• 12 апреля 2019
На товари, що без знижки спрацює ваша знижка 3%, а на ті що вже зі знижками 10-20-30% ваша знижка недодається. Тому кидайте в кошик товари, а там вже буде зрозуміліше.