20 июля 2019

Розсудіть будь ласка. Хто повинет платити за ремонт, я чи квартиранти

Ситуація така, здаю квартиру сім´ї, була у них кілька місяців тому, помітила, що запала кнопка на пральній машині, сказала їм що мастера покличу, я наполягала на цьому, але вони тоді відмовились, сказали що їх все влаштовує і нема часу на очікування мастера. На жаль не могла просто відчинити квартиру своїми ключами та запросити хлопчика, ще б не дай Боже в крадіжці звинуватили. Тепер вони доламали цю кнопку взагалі, вона провалилась разом зі платою, пральна машина не вмикається, вчора сказали мені що потрібно терміново ремонтувати машину. Викликала мастера, він назвав ціну 2500 грн за заміну кнопки з платою, і сказав що якщо б раніше звернулась, коли ще не було доломано, то обійшлося набагато б дешевше, можливо просто потрібно було відкрити кришку та вправити кнопку. Тепер стало питання хто буде за це платити, я вважаю що квартиранти, бо це їх вина що довели до такого, а вони мені кажуть що за ремонт техніки повинна платити я. Дуже неприємно таке чути. Розсудіть, будь ласка, потрібні поради, аргументи.
Результат:
вже голосів: 242
116 (47.93%) Квартиранти
92 (38.02%) По 50% з кожної сторони
34 (14.05%) Власник
Забагаловка 20 июля 2019
Ви, звичайно.
Потрібно було викликати майстра вчасно
Деловитая 20 июля 2019
Я написала половину, но на самом деле, просто понимаю, что всегда нужно выслушивать две стороны.)
Не платите, просто нет теперь стиралка в квартире. Все. Что вы потеряете или что они?
автор Из Кукуева я 20 июля 2019
Ответ дляЗабагаловка
Ви, звичайно.
Потрібно було викликати майстра вчасно
Так я їм пропонувала, навіть наполягала, але вони відмовились, сказали що нема часу, працюють допізна, що їх все влаштовує.
Дюйм оф о4ка 20 июля 2019
Я считаю, что всё-таки 50 на 50. Естественный износ как бы на вас, их несвоевременное обращение к мастеру на них. Если они пойдут в отказ просто заберите машинку, отремонтируйте и пусть покупают свою.
И вам на будущее эл.плата - одна из самых дорогих поломок, поэтому реагируйте сразу.
БезобидныйКрокодильчик 20 июля 2019
Ви власник майна, ви відповідальні за його збереження. Треба було не на них відповідальність перекладати за ремонт кнопки, а на себе брати.

Ціна оренди ж передбачає наявність пральної машини, от ви і відповідальна за її наявність.

Якщо що, я здаю квартиру в оренду. Ніколи з квартрантами не було проблем. Поставила ціну трохи вищу, щоб неадекватів менше попадалося. Сім’я знімала 3 роки квартиру, я там бігла і лагодила все по першому зауваженню, в нас з ними любов і злагода. От тепер після них ремонт роблю. Не тому, що вони погані, а тому що це нормальнно, що речі мають строк служби.
Україна понад усе! 20 июля 2019
Квартиранти, раз их вина. Вы хотели это раньше сделать.
А у нас просто сломалась машинка, я позвонила хозяину (хотела сама по ремонтировать), а он предложил новую купить за его счёт. Сказал, она и так старая была.
БезобидныйКрокодильчик 20 июля 2019
Ответ дляИз Кукуева я
Так я їм пропонувала, навіть наполягала, але вони відмовились, сказали що нема часу, працюють допізна, що їх все влаштовує.
треба було викликати тоді, коли їм зручно. В неробочий час. Ну що ви як маленька.
Сладкий лимончик 20 июля 2019
Я як написано в договорі? Про це потібно домовлятися до , а не після.
автор Из Кукуева я 20 июля 2019
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я считаю, что всё-таки 50 на 50. Естественный износ как бы на вас, их несвоевременное обращение к мастеру на них. Если они пойдут в отказ просто заберите машинку, отремонтируйте и пусть покупают свою.
И вам на будущее эл.плата - одна из самых дорогих поломок, поэтому реагируйте сразу.
Машинка ще на гарантії, я кликала із сервізу, вони сказали що не гарантійний випадок. Значить не може бути звичайним зносом, мабуть натискали зі всієї дурі на цю кнопку.
У мене пральна машина 20 років працює без нарікань, один раз хлопчика кликала, замінили всередині якусь деталь і з тих пір ніяких проблем. І кнопка пуск більш хистка по якості чим у квартирантів.
Принцепесочка 20 июля 2019
Ответ дляИз Кукуева я
Так я їм пропонувала, навіть наполягала, але вони відмовились, сказали що нема часу, працюють допізна, що їх все влаштовує.
мастер сильно много хочет за копеечный ремонт-оборзели совсем -дадите ему 250 грн и пусть гуляет
автор Из Кукуева я 20 июля 2019
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
треба було викликати тоді, коли їм зручно. В неробочий час. Ну що ви як маленька.
Я і питала коли зручно, вони напевно не вважали це за проблему, бо категорично відмовились. Що я могла зробити, коли вони не бажали.
Мона_Лиса 20 июля 2019
Я бы пошла на пополам...чтобы не было конфликта.....
БезобидныйКрокодильчик 20 июля 2019
Ответ дляИз Кукуева я
Я і питала коли зручно, вони напевно не вважали це за проблему, бо категорично відмовились. Що я могла зробити, коли вони не бажали.
ви власниця, ви могли і без них прийти в кінці кінців. Не смішіть.
автор Из Кукуева я 20 июля 2019
Ответ дляПринцепесочка
мастер сильно много хочет за копеечный ремонт-оборзели совсем -дадите ему 250 грн и пусть гуляет
Там заміна кнопки з платою, від виробника така ціна.
Принцепесочка 20 июля 2019
Ответ дляИз Кукуева я
Там заміна кнопки з платою, від виробника така ціна.
дуже дорого-плата целая -он ищет лохов -а кнопка стоит 50 грн +работа 200грн=250
Мона_Лиса 20 июля 2019
А вообще вы должны были руководить....ведь техника ваша....зайти без них но с предупреждением....и отремонтировать с самого начала...Я сдаю и сама захожу но предупреждаю...у меня есть ключи
автор Из Кукуева я 20 июля 2019
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
ви власниця, ви могли і без них прийти в кінці кінців. Не смішіть.
Яким чином? Щоб вони звинуватили мене в тому, що я до них ходжу без їх відома? Я їм і такий варіант пропонувала, що якщо вони не можуть то я зайду, але вони не захотіли. Якось я йшла біля того будинку і вони зустріли мене, так тоді на вайбер мені писали що я в квартиру до них заходила без їх відома тому що коврик біля входу був загорнутим.
БезобидныйКрокодильчик 20 июля 2019
Ответ дляИз Кукуева я
Яким чином? Щоб вони звинуватили мене в тому, що я до них ходжу без їх відома? Я їм і такий варіант пропонувала, що якщо вони не можуть то я зайду, але вони не захотіли. Якось я йшла біля того будинку і вони зустріли мене, так тоді на вайбер мені писали що я в квартиру до них заходила без їх відома тому що коврик біля входу був загорнутим.
будувати робочі стосунки з квартирантами теж треба вміти. У мене поради і коментарі закінчилися.
автор Из Кукуева я 20 июля 2019
Ответ дляПринцепесочка
дуже дорого-плата целая -он ищет лохов -а кнопка стоит 50 грн +работа 200грн=250
Вони хотіли спочатку її перепаяти, але вона зовсім зламалась, ремонту не підлягала.
Мона_Лиса 20 июля 2019
Ответ дляИз Кукуева я
Яким чином? Щоб вони звинуватили мене в тому, що я до них ходжу без їх відома? Я їм і такий варіант пропонувала, що якщо вони не можуть то я зайду, але вони не захотіли. Якось я йшла біля того будинку і вони зустріли мене, так тоді на вайбер мені писали що я в квартиру до них заходила без їх відома тому що коврик біля входу був загорнутим.
Ну они вообще обнаглели.....Вы хозяйка и можете вообще приходить когда захотите....(у меня подруга брокер рассказывала что и такое есть)но есть какието приличия....Я раз в 1-2 месяца прихожу просто ну или если надо....например мастера ждала счетчик поменять...Если их нет дома..тоя говорю что я тогдато буду...и все
автор Из Кукуева я 20 июля 2019
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
будувати робочі стосунки з квартирантами теж треба вміти. У мене поради і коментарі закінчилися.
Та ситуація жахлива. Здаю навіть не в райцентрі і квартиранти платять менше ніж коштує ремонт пральної машини.
Та легко! 20 июля 2019
В данной ситуации у меня платили бы квартиранты. Не устраивает-на выход. Тем более за последние две недели цены на аренду взлетели
автор Из Кукуева я 20 июля 2019
Ответ дляТа легко!
В данной ситуации у меня платили бы квартиранты. Не устраивает-на выход. Тем более за последние две недели цены на аренду взлетели
Але не в моєму місті. Напевно в Києві злетіли, але то ж столиця.
Вообще не факт 20 июля 2019
Яка орендна плата? 7-8тис. гривень?
не міняйте кнопку, побудуть без машинки до прання постільної білизни- швидко відремонтують
Та легко! 20 июля 2019
Ответ дляИз Кукуева я
Але не в моєму місті. Напевно в Києві злетіли, але то ж столиця.
я могу ответить только за себя
автор Из Кукуева я 20 июля 2019
Ответ дляТа легко!
я могу ответить только за себя
Вибачте, я очікувала підтвердження, що так, в Києві. Так в Києві чи в іншому місті?
автор Из Кукуева я 20 июля 2019
Ответ дляВообще не факт
Яка орендна плата? 7-8тис. гривень?
не міняйте кнопку, побудуть без машинки до прання постільної білизни- швидко відремонтують
Набагато менше, 1500 грн.
Та легко! 20 июля 2019
Ответ дляИз Кукуева я
Вибачте, я очікувала підтвердження, що так, в Києві. Так в Києві чи в іншому місті?
в Киеве
Та легко! 20 июля 2019
Ответ дляИз Кукуева я
Набагато менше, 1500 грн.
не подозревала, что существует аренда меньше коммуналки
автор Из Кукуева я 20 июля 2019
Ответ дляТа легко!
не подозревала, что существует аренда меньше коммуналки
Такі ціни в маленьких містах, де зарплата 5000 вважається супер великою, у більшості мінімальна.