Запароленое одеяло• 12 августа 2019
1 класс, НУШ - в ваши школы привезли мебель и оргтехнику?
Знаю достоверно, что в школу в далеком райцентре на юге Украины завезли крутую мебель, парты-одиночки, ламинатор, мфу, ноутбук учителю , флип чарты, игровое оборудование, коврики и кучу мелочи вплоть до разных наклеек. Полочки с контейнерами - мы на них сами сбрасывались в июне и не только на них, но там реально все дали бесплатно, все очень классное. А как у вас?
Сорока белобока• 15 августа 2019
Ответ дляТворог для розжига
Вітаю. Для викладання англійської - це особливо важливо, мати сучасні девайси. Хоча вчителям інших предметів вони також не завадять. Але припускаюся думки, що якби всі викладачі видвинули подібні вашим вимоги, то навряд чи отримали б. Два ноути і тв на школу - це дуже замало. Оскільки десятиліттями база навчальна не оновлювалася. А в на вимоги пішли набагато вмеред за НМК. Але не зрозуміла, спочатку ви написали, що складали список з колегами, а потім, що ваші колеги цього не робили?!
1. Школа отримала значно більше. 2 тв та ноути це на 2 кабінети англійської (цього року), були ще меблі)))
2. Це в мене телефон слово прибрав : мої колеги з інших шкіл)
3. Усі класи, а їх було аж 8, отримали по телевізору, ноутбуку та нові меблі; Лего. Цього року в класи вже ставлять мультимедійні дошки. Якось так.
Висновок: якщо секретар, чи людина, яка відповідальна за закупи, та директор націлені на зміни, вони це роблять! Ви не уявляєте, скільки нервів та часу у них пішло, щоб випросити субвенції в адміністрації! Зазначу, що школи, представники яких цього не робили, нічого і не отримали.
Вообще не факт• 19 августа 2019
Ответ дляСорока белобока
Я вчитель, що викладав іноземну мову в 6! 1х класах. Ми з колегами складали список необхідного для англійської, письмово аргументуючи, що, коли, як і з якою метою будемо використовувати, тому і отримали матеріал. Мої колеги цього не робили, і нічого не отримали
. Цього року нам ще дали 2 тв і 2 ноута
Але заявку ми ще подавала навесні, теж аргументуючи, що це нам ТРЕБА!
. Цього року нам ще дали 2 тв і 2 ноута
А родители могут это сделать? Подать заявку?
Сорока белобока• 19 августа 2019
Ответ дляВообще не факт
На жаль ні. У школі є відповідальна особа, що займається закупівлями. Спочатку директор подає мету в бухгалтерю, в Управління освіти, а потім через Прозоро відбуваються закупи