Ms. Сама прямота• 16 августа 2019

Розшифруйте сон

В сні бачила утопленика під водою,ним виявився мій колишній я його з чоловіком везла рятувати в лікарню,а він від нас втік.Далі бачу жінку в якої ми колись знімала квартиру(вона давно померла) і я думаю "усі кажуть що вона померла а вона виявляється жива".Вона хотіла мене обняти а я відвернулась.Що це все означає?
Кокосиха• 16 августа 2019
Оскільки бачили обличчя, то вода прозора, значить сон хороший. Померлі люди сняться до дощу або зміни погоди. Хороші сни у вас)
Але як каже моя бабуся ’ Дурне спить, дурне сниться’ (без образ)

Кокосиха• 16 августа 2019
До речі, якщо у сні оживає мрець, очікуйте скорим часом позитивних змін у особистих стосунках, особливо в сексуальному плані (я серйозно)