Скорая помощь• 06 сентября 2019
если лишить род. прав , я получу статус матери-одиночки ?
Чукча Мукча• 06 сентября 2019
Нет. Вы не мать одиночка. Так как ребёнок все так же имеет все права на папу. Лишение род прав не освобождает от уплаты алиментов
Проня_Прокоповна• 06 сентября 2019
Одиначкою будете рахуватися тільки після того як запис про батька буде виключений з актового запису про народження, тобто спочатку вам треба оспорити в суді батьківство тої людини, яка записана батьком.