Мені цікаво. Я люблю чисте волосся, помите зранку наприклад. І цілий день все чудово) а звечора то мені не то..
але скоро вже буде холодно дуже , зима
Чи впринципі може якісь негативні наслідки бути від прийняття душу взимку зранку і на двір? Не відразу звичайно а через годину наприклад ..
але скоро вже буде холодно дуже , зима
тянитолкайка• 20 сентября 2019
Мила уранці , коли була коротка стрижка. Зараз маю довге волосся, тому мию з вечора.
Я натуралка• 20 сентября 2019
У меня короткие волосы.Мою каждый день утром.Пока что все было хорошо.
Рекламама• 20 сентября 2019
Я мою, а фен зачем придумали? Высушила и по вашим словам через час на улицу и нормально
Цветочница• 20 сентября 2019
не може бути негативних наслідків, ви ж відчуваєте холодно вам чи ні, тому неможливо переохолодитися. Мию, коли потрібно, можу і не сушитися толком, з басейну з дітьми теж вологі виходимо
Сам себе Петросян• 20 сентября 2019
Всегда мою голову только с утра. У меня тонкие волосы, иначе никак. Даже если помыть с вечера, то утром надо полностью мочить и укладывать. Так что нет смысла в той вечерней мойке.
барабанщица• 20 сентября 2019
Если помою вечером,то утром на голове хлев,даже если феном сушу . Мою утром всегда перед работой. Зимой одеваю шапку, и осенью весной тоже,если холодно
Я_канеша_извиняюсь• 20 сентября 2019
краще вранці,ніж ввечері,бо буде бардак. вперше за життя довге волосся підстригла під боб.
Творю чудеса• 20 сентября 2019
Всегда мою. У меня короткая стрижка, она обязывает)
Хотя, это уже вошло в привычку за 20 лет.
Ластоноша• 20 сентября 2019
Завжди мию зранку, якщо холодна пора року на вулиці, висушила феном і через годинку виходжу з дому, ну й шапку на голову обов´язково
Баба-царьлебедь• 20 сентября 2019
Ответ дляТворческий типаж
Мою по утрам через день. Волосы ниже лопаток.
И я так же
Барышня кисельная!• 20 сентября 2019
Конечно мою утром ,вы же высушиваете волосы феном, выходить можно смело.
Рожки-да-ножки• 20 сентября 2019
Каждое утро мою не зависимо от сезона. Фен то никто не отменял, не вижу проблемы