Семенівни сусідка• 1 час назад
Вони дійсно нормально заробляють?
Ті що ведуть всякі ефіри Тік ток, назбирують аудиторію, перегляди і слідкувачі теж грають роль. Вони за це боряться. І необовʼязково продавці товару. А просто є одне два відео що залетіло і тисячі переглядів. А що це їм дає? Хто може коротко пояснити смисл цього всього?
Меряю линейкой• 56 минут назад
У знайомоІ зять має ютьюб канал про життя в селі. В квітні чи травні залетіло відео в топ, 5тис дол монетаризація. Каналу .більше 5 років. В середньому в місяць вистачає на всі потреби в селі( переїхали з обл центру в село десь на межі між Києвом і Черкасами)
Семенівни сусідка
• 47 минут назад
Ответ дляМеряю линейкой
Прикольно. А про Тік ток багато чула. Але хоть би хтось розказав, пояснив.
Вся така шо куди там• 46 минут назад
Ответ дляМеряю линейкой
что ж он там такого рассказывает на своем канале?
Молода і нерозважлива• 18 минут назад
Мой сын зарабатывает на стримах видеоигры 800-900 долларов получается
ФрекенБок• 13 минут назад
Ответ дляМеряю линейкой
скиньте ссылку и мы посмотрим)
Сорока-ворона• 7 минут назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Я чула, що в Україні тікток і інста не монетизовані. Тільки на рекламі заробітки.
Як це працює не розумію.
Для чого відео щоб залетіло
Як це працює не розумію.
Для чого відео щоб залетіло