Доброго вечора Усім!
Шановні користувачі Кідстаффу у мене до вас питання.
У вас теж з початку листопада стрімко впали продажі?
В прямо як -відрубуло- з продажами з настанням листопада((((
От сиджу і думаю в чому причина такого перепаду. І реклама в мене включена, і переглядів нормально.
Вишенка123• 07 ноября 2013
Видимо все уже за подарками охотятся к НГ и СВ.Николаю)), детскими особенно!
Вся советчица завалена вопрсами по типу ’Что будете дарить’!
Ответ дляvalentinka-m
нет денег у людей.тепло.все уже скупились.
а что продаете?
ну я теж думала над тим , що надиво тепло в таку пору року от ніхто і нічого зимового ще дуже не купляє.
У мене різний асортимент товару))))
MarishulaB• 07 ноября 2013
Я не знаю как тут, я на иностранных сайтах в этом месяце уже!!! почти 2 тыс. оставила
Время подарков началось))
Ответ дляВишенка123
Ну советчица завелена такого типу питаннями -що дарувати- а ніхто тих подарунків не купляє
Ответ длясуриката
ноябрь глухой месяц перед НГ
как и июль перед началом учебного года.......
я навіть такого минулого року незамітила що листопад це глухий місяць по продажам. думала що навпаки в листопаді ого як піде продаж перед святами. а тут на тобі---просто глухота.
Ответ дляMarishulaB
Время подарков началось))
я напевне ще з вересня почала підкупляти подарунки. теж на солідненьку сумму. поки усім скупиш подарунки
MarishulaB• 07 ноября 2013
Ответ дляtihon
Судя по советчице большинство берут товары на зарубежных сайтах,вот вам и упали продажи.
Покупаю на иностранных сайтах + живой шопинг, крайне редко тут, 2-3 вещи в сезон.
Ответ длясНежная
за этот месяц у меня кажется 1 продажа была, и несколько в конце октября. А до этого 2 месяца вообще без продаж!! хотя и цены снизила прилично... Такое за года 4 продаж впервые...
в мене в вересні та жовтні нормально було. а от з настанням листопада різко упали(((