Ще з цiкавого Антипрививочники, вопрос к вам. +34 погадаем? +27 Какой ваш любимый цвет? +13 А помните Инну Лукьянович? +50 Есть тут рожденные в год козы ? +34 А тут на таро гадают? +13 Я подивилася фільм Одісей Нолана. Кіно для мозгів +12 Достали эти блаженные +52 Где все умершие люди? +28 Кик Вика продала свой дом в Днепре. +52
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення5+1415 Как ужин довел до развода 3+703 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+222 В мене сумніви по зміні роботи..+211 ещё
Сейчас читают! Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення5+185 В мене сумніви по зміні роботи..+91 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+82 .."кожна жінка має народити по вісім дітей"...2+82 Вы ходите какать и писать в кусты или подвал когда нет воды?+71 Девчули, а кто то следит за судом над Седоковой?+71 Bagllet bg117, Bagllet bg117 mini. +71