Чупокабра• 25 января 2020

Чоловік п´є, стає агресивним..

Кожен день. Його звільнили з роботи, він опозорив сім´ю на весь будинок, бо кричить і матюкається, б´є мене, не важливо який час. Всі сусіди не можуть до ранку заснути... У нас троє маленьких діток, вони також його бояться вже.. Раніше, до мене пив протягом 3 років, коли познайомились, він на той момент уже вів здоровий образ життя і не пив взагалі протягом 7 років, був хороший батько і люблячий чоловік, всі думають, що в мене ідеальна сім´я. А тепер я його боюсь, що в наступний раз просто уб´є мене.. Визивала міліцію - не приїхала, сусіди не вмішуються, просто управдомша сказала, що складе акт, і нас виселять. Квартира зйомна. Батьки, родичі живуть за 200 км від мене, нема кому допомогти. Куди можна звернутися у такому випадку? Міліція не реагує, хоча я казала, що зовсім маленькі діти...
Брюлик в стразах• 25 января 2020
Рожайте четвертого

Ромашкинная• 25 января 2020
И Вы, зная, что вышли замуж за алкоголика, на радостях и ради выплат да льгот троих нарожали?
Сеточка• 25 января 2020
Ответ дляБрюлик в стразах
Рожайте четвертого
Попробуйте напрягать свои извилины, перед тем как выплеснуть подобный бред...
Томатико• 25 января 2020
Автор, ну едьте к родителям.
Работать надо• 25 января 2020
Я на съемной с тремя детьми тоже забухала б...
Ромашкинная• 25 января 2020
Ответ дляРаботать надо
Не удивлюсь, если еще и однокомнатная...
Отмотала своё• 25 января 2020
Че то кажется мне все это брехней.
Ромашкинная• 25 января 2020
Автор, а расскажите этот пункт: родители и родственники живут за 200 км и некому помочь - просто интересно, а чем Вы думали, когда за 7 лет родили троих? Ожидали эльфов и лужаек от Боженьки? Ой, понятно - аборт это же грех. Но еще больший грех, это Ваше безответственное размножение и неспособность детям обеспечить нормальные условия для жизни. Вы думаете, дети не страдают от припадков папеньки?
Ромашкинная• 25 января 2020
Ответ дляОтмотала своё
Че то кажется мне все это брехней.
Та понятно, но таких баб и в реальном мире хватает.

Работать надо• 25 января 2020
Ответ дляРомашкинная
Ага, я тоже подумала)) Наверно тоже разнообразие в ванной...)))
Мрак. Тут с двумя квартирами на семью на второго не могу решиться. Болезни если, а они ж всннда у деток, как больничные на работе брать, на море ребенка вывезти ж надо, одеть, обуть, школа, кружки... А тут зайки и лужайки сплошные.
Дружная семейка• 25 января 2020
автор, в каком вы городе.?
практически ч каждом городе есть кризисный центр для женщин. они предоставляют жилье, работу,
скажите ваш город я за 5 минут узнаю как связаться с вашим кризисным
Некомильфо• 25 января 2020
200 км это недалеко, собрала вещи и поехала.
Дружная семейка• 25 января 2020
автор! але! я хочу предоставить вам информационную помощь. в каком вы городе?
автор Чупокабра • 25 января 2020
Ответ дляБрюлик в стразах
Рожайте четвертого
якщо Вам смішно або Ви рішили поглузувати, пройдіть мимо... При чом скільки дітей, такий чоловік може бути і в жінки, в яких одна дитина. Щоб Ви сказали такій? Чи Ви по жизні на дітях відриваєтесь?
автор Чупокабра • 25 января 2020
Ответ дляРомашкинная
Він не пив майже 7 років, займався спортом, я отримую тільки 860 на третю дитину. І отримую зарплату 15000, з якої платю налог. Мені держава не заплатить скільки, скільки я можу сама заробити.
автор Чупокабра • 25 января 2020
Ответ дляСеточка
Вот іменно, в Україні багато жінок, які опинилися в моїй ситуації, і це також сім´ї, де 1-2 дитини, не тільки багатодітні
Ромашкинная• 25 января 2020
Ответ дляЧупокабра
Рассказываю - нормальная женщина:
А) Не будет связывать жизнь с алкоголиком.
Б) В случае пьянства и агрессии - уйдет.
Но это касается исключительно психически нормальных и адекватных, а не строящих из себя жертв в ущерб психическому здоровью детей.
автор Чупокабра • 25 января 2020
Ответ дляТоматико
Автор, ну едьте к родителям.
Ні, поїде він. Я не збираюсь із-за людини, яка не розуміє, що в нього розвивається алкоголізм кардинально міняти своє життя, тай батькам я не дуже потрібна, мене виростили бабуся і дідусь.. У дітей тут своє маленьке життя: спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов, студія живопису у середньої дочки, старша танцює в ансамблі...Менша ходить в садочок, що за домом, я навчаюсь в магістратурі і паралельно працюю. Я хочу тут залишитись, його вже забрали від мене, просто у випадку, якщо він появиться, мені потрібно знати до кого звернутися за захистом, крім міліції.
Ромашкинная• 25 января 2020
Ответ дляЧупокабра
А почему государство ОБЯЗАНО платить? Есть золотое правило - планируя количество детей, нужно четко понимать, сколько сумеешь содержать сама, в случае непредвиденных обстоятельств.
Второе. Что мешает уехать к своим родным? Ах, шо люди скажуть, бо ми ідеальна сім´я? Так я разочарую - людям, в массе, наплевать. А вот у Вас жизнь одна.

Ромашкинная• 25 января 2020
Ответ дляЧупокабра
А, ну Вы умнее, чем я подумала. Обратитесь в реабилитационный центр, там бывают консультирующие юристы.
КрестьянинДиор• 25 января 2020
Ответ дляЧупокабра
15000 не такие уж и маленькие деньги. Берите детей и съезжайте на другую съёмную.
автор Чупокабра • 25 января 2020
Ответ дляРаботать надо
А з одною ні? Чи Ви думаєте, що для всіх діти тягар? У нас є дом, але в смт, хороша машина і хороший дохід. Багато людей щас знімають квартири в місті, щоб діти могли розвиватись і закінчити хорошу школу.
автор Чупокабра • 25 января 2020
Ответ дляРомашкинная
Ні, трьохкімнатна.
автор Чупокабра • 25 января 2020
Ответ дляОтмотала своё
Че то кажется мне все это брехней.
ХРЕСТИСЯ!!
ЕжеМышь• 25 января 2020
Попросите соседей, чтобы в следующий раз вызвали милицию. Такие придурки, как ваш муж, на поверке оказываются очень трусливыми. Может, попустит хоть на время. Ну или ждите, когда убьет. Не знаю, что ещё там высиживаете.
автор Чупокабра • 25 января 2020
Ответ дляРомашкинная
Де написано, що за 7 трьох? Я виходила заміж з дитиною від першого шлюбу, середня дитина - це його від першого шлюбу, третя спільна. Канешно, аборт гріх, Вас же народили, а могли б взагалі не існувати. Мої діти мають все. Те, що відбулося вчора було вперше. От і питаю пораду, хто може захистити в таких випадках, бо міліція не реагує. Не хочу повтору. Чоловіка забрали його батьки Ви насміхаєтеся зараз, Вам це подобається дуже?
автор Чупокабра • 25 января 2020
Ответ дляРомашкинная
Яких таких?? Ви на себе дивіться.
автор Чупокабра • 25 января 2020
Ответ дляДружная семейка
автор, в каком вы городе.?
Біла Церква
автор Чупокабра • 25 января 2020
Ответ дляНекомильфо
Діти не хочуть змінювати школу, тут свої друзі, своє маленьке життя. Я також працюю, сама можу і без чоловіка забезпечити дітей. В нашому селі немає для мене роботи, всі хороші посади зайняті. Хоча, так, є будинок у нас там. Чоловік уже поїхав звідси, буде шукати причини в собі. Є ж зараз і наркологи, і психологи. Просто раптом така ситуація, він захоче приїхати і поколотити нами, але я звернуся туди, де допомагають в таких випадках.
автор Чупокабра • 25 января 2020
Ответ дляРомашкинная
Рассказываю - нормальная женщина:
Ви помиляєтесь, мені роль жертви не подобається і я не з тих жінок, які будуть плакати, як їй важко, але продовжувати жити в цьому.. Краще він піде, його зараз вже з нами немає, ніж я з дітками з квартири, до якої привикли і яку плануємо викупити, продавжи свій будинок. Мої діти не мають кардинально змінювати життя, школу із-за нього. Логічно? Я виходила заміж не за алкоголіка, людина не пила зовсім, виховував сам дитину від першого шлюбу, яка зараз зі мною, це наша середня дочка, я не знала, що він так зробить. Не судіть ніколи нікого!