Голубая фишка• 13 февраля 2020

Как проводят акт обследования?

Подавала на помощь,как малообеспеченная семья. Живу не за местом реестрами. В графе фактического места жительства написала всё же место реестрации(так писать сказала соцработник в сельсовете).
В собесе же сказали что надо проверить акт. Как они его будут проверять и будут ли вообще, если соцработник его уже подала им составленным?
Что будет, если увидят, что я там не живу?
Изподтишка• 13 февраля 2020
плохо.

автор Голубая фишка • 13 февраля 2020
Ответ дляИзподтишка
плохо.
Что плохо?
Дело было давно• 13 февраля 2020
А нащо вам так порадили... До мене приходили житлові умови дивитись, то допомогу не дали ...
Языката Хвеська• 13 февраля 2020
Ответ дляМаруська Му
Что плохо?
Не дадуть супсидію пустій хаті, щей попросять повернути отриману
автор Голубая фишка • 13 февраля 2020
Ответ дляДело было давно
Не знаю чому вона так хоче. Сама каже, що я ’заставляю її брехати’ і щоразу ’пиши адресу реєстрації на фактичне місце проживання’.
За фактичним ходила в собез - сказали, що право подавати документи за місцем реєстрації я маю, але вказувати фактичну адресу і мене прийдуть перевірять.
автор Голубая фишка • 13 февраля 2020
Ответ дляЯзыката Хвеська
За який період?
автор Голубая фишка • 13 февраля 2020
Ответ дляЯзыката Хвеська
Там живе дядько
автор Голубая фишка • 13 февраля 2020
Ответ дляДело было давно
Чому не дали? У мене все бідненько за обома адресами
автор Голубая фишка • 13 февраля 2020
Ответ дляДело было давно
Житлові умови хто і коли дивився?

автор Голубая фишка • 13 февраля 2020
Ответ дляДело было давно
У мене акт обстеження пише соцпрацівник з сільради. Вона його подає в собез (я так думаю, виходячи з вищенаписаного). Тепер сказали в собесі, що треба робити акт обстеження (був конфлікт)
Дело было давно• 13 февраля 2020
Ответ дляМаруська Му
Зайшли на кухню. Моїй кухні років 20, старий гарнітура, обдертий лінолеум, але я купила новий холодильник, Стіл, Стільці, штори світлі повісила, як могла переобразила, короче вона так глянула і написала що дуже хороші умови. Потім прийшло повідомлення, що мені відмовлено.
автор Голубая фишка • 13 февраля 2020
Ответ дляДело было давно
Хіба це не оскаржується?
Дело было давно• 13 февраля 2020
Ответ дляМаруська Му
Хіба це не оскаржується?
Може. Я плюнула на це все. Немає в мене часу і нервів бігати вибивати субсидію
автор Голубая фишка • 13 февраля 2020
Ответ дляДело было давно
Дякую. Удачі Вам
Чижик Пижик• 13 февраля 2020
Прийдуть. Складуть Акт житлово-побутових умов, у якому відобразять площу, кількість кімнат, наявність техніки, стан помешкання (ремонт), пройдуться по кімнатах.
автор Голубая фишка • 13 февраля 2020
Ответ дляЧижик Пижик
справа в тому, що я там не живу і ніколи не жила, а четвертий рік пишу, що це моє фактичне місце проживання
Акукарача• 13 февраля 2020
Ответ дляЯзыката Хвеська
Супсидию может и не дадут, а вот субсидию запросто.
автор Голубая фишка • 13 февраля 2020
Ответ дляАкукарача
По темі щось напишете?