Первоклашка Я• 25 марта 2020

Підкажіть по адресній доставці нова пошта

Підкажіть будь-ласка, якщо я маю відправити адресною доставкою і наложним платежем, мені не треба наперед оплачувати послуги доставки?
І якщо без наложного платежу посилка, теж отримувач може сам оплатити кур´єру доставку?
investle• 25 марта 2020
Да, сам получатель может оплатить и в том, и в том случае

автор Первоклашка Я • 25 марта 2020
Ответ дляinvestle
Дякую)
Кокосиха• 25 марта 2020
но не факт, что он оплатит. Так что на доставку туда-обратно требуйте предоплату