Мизимец• 03 июня 2020
Якщо здавати будинок на Буккінг але не маючи фоп, скільки %податків платити?
Державі?
В нас сезонний бізнес.. не знаю чи варто Фоп відкривати. Батьки кажуть - краще бо стаж іде.. але в такому разі платитиму ту 1000 грн стабільно кожного місяця
А якшо без фоп то який %податку буде?
Я рахувала за рік маю 600000-700000 грн
Допоможіть розібратись як буде краще?
А якшо без фоп то який %податку буде?
Я рахувала за рік маю 600000-700000 грн
Допоможіть розібратись як буде краще?
Мизимец
• 03 июня 2020
Ответ дляПешеходик
Яке відношення має букінг до фоп?
Мабуть щоб виставляти обяву на буккінг треба мати фоп...
Чи податки платити
Пешеходик• 03 июня 2020
Ответ дляМизимец
Чи податки платити
Ключове слово « мабуть» не потрібно ніякого фоп
Из ДОМа-2 Я• 03 июня 2020
Ответ дляМизимец
??
ни спасибо, ни пожалуйста...
я вам все написала, всего вам.
Мизимец
• 03 июня 2020
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
ни спасибо, ни пожалуйста...
я вам все написала, всего вам.
Ну а если фоп - какой тогда процент налога
Пешеходик• 03 июня 2020
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
ни спасибо, ни пожалуйста...
я вам все написала, всего вам.
та що ви таке пишете ви ж зобов‘язані
Сусановна• 03 июня 2020
Ви можете бути ФОП на 2 або на третій групі.
Друга група платить фіксовану суму податку щомісяця і не має значення, працювали чи ні.
Це єдиний податок (до 20 % від мін зп) - його встановлює місцева влада. Максимум україни 945 грн і єсв 1040 грн. З підвищенням мін зп і сума податків зростає.
на третій групі платиться те ж єсв 1040 грн, а єдиний - 5 % від доходу. от від ваших 600000 грн - 30000 грн
Будучи просто фіз особою ви заплатите від тих же 600000 грн 19,5 % - це 117000 грн.
чи можна фіз особі рахувати якісь витрати, не знаю, скоріш всього ні
На_оба_рот• 03 июня 2020
не нужен ФОП для размещения на таких платформах. Только если ваши гости попросят отчетные документы-тогда нужен. Но для размещения на сайтах-нет.
Мизимец
• 03 июня 2020
Ответ дляНа_оба_рот
А то я боюсь размещать