Сметчица• 16 июня 2020
Давит сердце
Вчера с работы позвонил муж сказал плоховато себя чувствует давит сердце тяжело дышать. Побежала в аптеку, по совету мамы купила ему корвалмент.
Он у меня не маленький весит кг 100 при росте 170, пузень изрядный, пьёт таблетки от давления. К врачу в ближайшую неделю не попадём, чем ему помочь не знаю. Диета? Таблетки в карман положила, запретила пить спиртное, поменьше сидеть на солнце. Короче пока мы дотопаем до врача надо что-то делать а я что-то растерялась...
Та легко!• 16 июня 2020
у меня такие же симптомы. Из-за этой сумашедшей погоды с января забыла, что такое нормальное самочувствие. Корвалмент не помогает. Пью сейчас кардиовит. И еще от боли в сердце мне помогает ацетилсалицилка.
Розавенная• 16 июня 2020
ЕКГ, можливо Холтерівське моніторування ЕКГ. Також, УЗД серця. Аналізи - глюкоза, індекс НОМА, ліпопротеїди фракційно, протромбіновий тест.
Біль у серці тривалий? Чи триває від 3 до 20 хвилин нападами - біль за грудиною з ірадіацією у руку, лопатку, шию, чи нижню щелепу?
Юлия Крамарева• 17 июня 2020
Ответ дляКрытыхРынков
У мене такий напад був десь разів 2-3, тривав десь до 10 хвилин, біль був за грудиною з ірадіацією у руку, лопатку. Ви знаєте походження такого болю? Мені 36 років
Розавенная• 17 июня 2020
Ответ дляЮлия Крамарева
На фоні фізичного навантаження чи у спокої?
Де саме локація болю?
Ви можете визначити локалізацію болю, при натисканні на нього пальцями реакція є?
Де саме локація болю?
Розавенная• 17 июня 2020
Ответ дляЮлия Крамарева
ЕКГ, УЗД серця, МРТ шийно-грудного відділів хребта.
Юлия Крамарева• 17 июня 2020
Ответ дляКрытыхРынков
Де саме локація болю?
Напад був у стані спокою, біль не був в одній точці, ніби щось важке поклали і не можна підняти-ось таке відчуття. При вдиханні ротом теж цей біль відчувався. МРТ шийного відділу робили, там у мене протрузії виявили, а ще маю шийний остеохондроз. УЗД серця робили років 13 чи 14 назад, екг робили років 3 назад, нічого підозрілого не виявили.
Розавенная• 17 июня 2020
Ответ дляЮлия Крамарева
Причин може бути багато. Але скоріше всього пов´язане з грудним відділом хребта - один із симптомів торакалгії (при корінцевому синдромі біль може нагадувати навіть, як при стенокардії).
При панкреатиті і спазмах жовчного міхура теж може спостерігатися біль може бути схожим на серцевий напад.
При тахікардії та екстрасистолії біль може бути стискаючий біль.
Різні можуть бути причини.
Для стенокардії Вам ще рано, і вона з´являється на фоні фізичного навантаження, при наявності ІХС, обумовлена атеросклерозом (поява атеросклеротичної бляшки), атеросклерозом аорти 2-3 ступеня, атеротромбозом. ІХС з´являється у жінок у період пременопаузи, рідше після 45 років, набагато частіше після 50, а то і к 60 рокам.
Тому пройдіть УЗД серця, ЕКГ, краще Холтерівське моніторування ЕКГ. А також МРТ грудного відділу хребта. УЗД органів черевної порожнини.
Різні можуть бути причини.
Юлия Крамарева• 17 июня 2020
Ответ дляКрытыхРынков
Різні можуть бути причини.
У мене хронічний холіцистохолангіт, загиб жовчного міхура. Ніколи не думала, що від жовчного міхура може боліти в районі серця. Дякую за обширний опис і за поради. До екг вже збиралась на цьому тижні, але все робота, робота. Взагалі то я дуже багато нервуюся, переживаю, тривожусь, думала може на фоні нервів почало серце хватати, а воно виявляється не лише серце так може викаблучуватись:)