Синди Кроуфорд• 17 июня 2020
Ото я сволота...
В темі про дієтичну вечерю захаяла автора за те, що пізно вечеряє. Сама полізла якоїсь мами в холодильник і так закрутило в животі, що мусила нарубати помідорів з авокадо і схомячити... Потім ще апельсин. Маю надію, що зупинюсь на фруктово- овочевій тарілці... Але ж людину засудила, а сама ще пізніше накидалась... Ото не вірте, дівчата, тим показушним коментарям, насправді у всіх рильце в пушку...
Надежда наш компас• 17 июня 2020
Та їжте на здоров´я. Потрібно їсти завжди, коли легке відчуття голоду і все їсти по чуть. Головне не обжиратись
Синди Кроуфорд
• 17 июня 2020
Ответ дляНадежда наш компас
Відчуваю, що яма тільки відкрилась...
Прилипало• 17 июня 2020
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Відчуваю, що яма тільки відкрилась...
мне осталось 13 дней до заветных 54 кг... с нового года на ПП, но я кремень!!!
Синди Кроуфорд
• 17 июня 2020
Ответ дляПрилипало
Уложитесь в срок?
Синди Кроуфорд
• 17 июня 2020
Ответ дляУтренняя зорька
Сегодня все извиняются за свои комментарии. Каются
Да, где книга покаяний? Поделитесь)
Синди Кроуфорд
• 17 июня 2020
Ответ дляПрячусь от Всех
Ой, яка Ви самокритична
Класс! Поважаю таких людей!
Толку з тієї самокритики... Хочу чогось солоденького)))
Прячусь от Всех• 17 июня 2020
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Меду ложечку розсмочіть, водою запийте і в ліжечко)
Прилипало• 17 июня 2020
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Уложитесь в срок?
знаете, мне так легко стало посл снятия веса, правда в жару сложно спортом заниматься((( я хожу 7 км в день на беговой, вот только закончила...
Синди Кроуфорд
• 17 июня 2020
Ответ дляДама с заначкой
Я только что тарелку борща навернула, тю и що?
Так Ви ж не писали авторці дієтичної вечері, що вона в ПП нічого не розуміє і що порядні ПП-шниці після 17-ї яйця в руки не беруть... А я писала - нема мені пробачення...
Надежда наш компас• 17 июня 2020
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ось тому не варто так себе обмежувати. Бо голод сильний і важко себе контролювати. Толку з тих страждань. Краще поступово зменшуйте порції і їсти частіше
Синди Кроуфорд
• 17 июня 2020
Ответ дляПрячусь от Всех
Може ще зробити макову ляльку посмоктати?))))
Надежда наш компас• 17 июня 2020
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Краще лапку, як ведмедик
Утренняя зорька• 17 июня 2020
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Да, где книга покаяний? Поделитесь)
Я каяться не собираюсь. В теме про перекус овсянкой пошутила про сало с хреном. Автор психованая попалась

начала выгонять из темы и в итоге - бан на сутки

Синди Кроуфорд
• 17 июня 2020
Ответ дляПрилипало
В мене нема зайвої ваги, але майже сорокет на носі, всі надбання вилазять в області животика, із-за нього і не хочу їсти на ніч....
Надежда наш компас• 17 июня 2020
Ответ дляУтренняя зорька

Во які люди злі від голоду. Бачите
А ви авторе, писали теж гнівні коменти, а поїли зразу подбрішали.
Синди Кроуфорд
• 17 июня 2020
Ответ дляУтренняя зорька

Огооо... То вона з голодухи... Про сало не треба, бо відчуваю, що буде продовження... Вже так і захотілось підкопченого сальця....
Надежда наш компас• 17 июня 2020
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Тю. Ну а шо він вам так самооцінку занижає? Краже шлунок бережіть. Це важливіше
Утренняя зорька• 17 июня 2020
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Синди Кроуфорд
• 17 июня 2020
Ответ дляНадежда наш компас
Во які люди злі від голоду. Бачите
Зразу й покаялась))) треба тему нову збацати - хто в чому хоче покаятись...
Згадала - в мене є один грішок тут... В темі, де авторка виставляла якогось Алега і переписку, де вона йому вимагала гроші за зустрічі, а свої повідомлення затерла, я обізвала її хвойдою...
Синди Кроуфорд
• 17 июня 2020
Ответ дляАнаномчикус
Что вы все отокаете?
Что это за слово вообще «Ото»?
Щоб і Ви в темі відмітились... То оте слово - наше надбання...
Синди Кроуфорд
• 17 июня 2020
Ответ дляНадежда наш компас
В мене чоловік гарний, я не можу собі дозволити пустити живіт на самотік...
Надежда наш компас• 17 июня 2020
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Буває. А я знаєте пішла з советчиці в інстаграм. Там в групі пишемо одна одній коменти позитивні за коменти. І так приємно на душі. Хочеться гадость по привичці написати, та не можна. І на душі так добре і спокійно і совість не гризе чорна.
Самоучка• 17 июня 2020
’Не ешьте на ночь сырых помидоров,что бы не причинить вреда желудку...’, говорил О.Бендер гражданину Корейко.
Забыла что?• 17 июня 2020
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Що це за страва така?
Надежда наш компас• 17 июня 2020
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ви його гарно замаскіруйте він і не помітить. Вони оцінюють картинку в цілому. Краще позитивна і сита жона ніж голодна злюка.
Надежда наш компас• 17 июня 2020
Ответ дляСамоучка
О. І я про шлунок. Цінуйте здоров´я, бо буде пізно.