Продавец овец• 16 июля 2020

А тут є такі, чиї чоловіки закордоном

В Німеччині, Швеції, чи ще десь, де високі зарплати, і які працюють будівельниками/займаються ремонтами? Напишіть, будь ласка, яку суму отримують вони в місяць чистими (тобто, скільки залишається після оренди житла, харчування і т.л), але чесно, ми і так під анонімами.
Мені для себе треба зрозуміти різницю, а то я, як лошара, терплю відсутність чоловіка місяцями, а він в Польщі пахає, і залишається десь 17-18 тис грн чистими, і йому нормально, в той час, як я тут пропадаю сама з двома дітьми, і коли можна і тут, в невеликому обласному центрі, мати такі гроші, або їхати кудись далі, де більше платять. Але для чого напрягатись, від сім´ї та обов´язків втік і добре. Поїхав би десь далі, так знала би хоча би, за що я це все сама терплю і живу одна, а так.. Так от - а скільки грошей в місяць отримують ваші чоловіки, і в якій країні (крім України, в нас місто невелике, і тут навіть 17тис.це за щастя, але питання в тому, що після оплати комунальних, продуктів, ліків, побут.хімії і т.д.що залишиться, щоб відкласти, тобто цього заробітку катастрофічно не вистачає на мене і двох дітей(
Говорящая галограмма Чингисхана.• 16 июля 2020
Ну с таким подходом он уедет подальше, только чтобы пилу не слушать.

Джинцы на Флиси• 16 июля 2020
Серьёзно? 17 тыс.в месяц Вам не хватает?
автор Продавец овец • 16 июля 2020
Ответ дляДжинцы на Флиси
Так, серйозно. Перевести залишок після всіх моїх витрат тут в долари, то залишиться ну 300доларів нехай в місяць. І на квартиру за скільки років назбирається?
автор Продавец овец • 16 июля 2020
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Ну і нехай їде, так ж не хоче, бо не вірить, що там більше люди заробляють.
Там-тарарам• 16 июля 2020
Дальнобойщик. Живёт в Польше. Работает по всей Европе. 3000 евро.
автор Продавец овец • 16 июля 2020
Ответ дляТам-тарарам
Мій не водій, ремонти робить, але я впевнена, що десь далі, ніж в Польщі можна більше заробляти з цією професією.
СкиниУскачи!• 16 июля 2020
2000 Тысячи
Сегодня как раз сказал знакомый

17-18 тыс грн это очень мало (
Поляки сами едут в другие страны , в Польше зарплаты маленькие
автор Продавец овец • 16 июля 2020
Ответ дляСкиниУскачи!
2000 Тысячи
Сегодня как раз сказал знакомый

17-18 тыс грн это очень мало (
Доларів? Євро? Де саме ваш знайомий працює і ким?
Уравнобешенная• 16 июля 2020
Ответ дляЛень гуглить
Яка у нього зарплата в місяць?

Меня прет))• 16 июля 2020
Автор! Минимум !! Минимум это Две даже две шестьсот тыс Долларов !!
Какие 17 тысяч ...врёт ныкает ваш
Именно ремонты и строительство вообще хорошо оплачивается в Польше
Это очень выгодное направление работы
Это минимум я написала чистыми именно.
А вообще прилично больше платят в среднем
Меня прет))• 16 июля 2020
2600 в пересчёте на доллары. И это чистыми и минимум строители ииремонт сфера .более кратко ещё раз написала ,а то может не понятно выше ответила
Барышня_Смольный• 16 июля 2020
Муж в строительном бизнесе, ремонты конечно класса люкс, дизайнерские. Зарабатывают его ребята в Украине от 20 тыс. грн, это минимум. Те которые ездят за границу от 2 тыс.$, за меньшие не согласны. Смысл уезжать жить без семьи+ питание+ проживание, чужая страна. Приезжают через пол года и покупают квартиры, машины.
автор Продавец овец • 16 июля 2020
Ответ дляМеня прет))
Какие 17 тысяч ...врёт ныкает ваш
Это очень выгодное направление работы
Это минимум я написала чистыми именно.
Яких 2000-2600 чистими, якщо навіть допустим мати по 25 злотих за годину (а це для Польщі дуууже багато, мало хто з українців має таку оплату, хіба поляки), і працювати по 10 годин і 6 днів в тиждень, то чистими, виключивши харчування, за житло ну ніяк 2000 не буде, порахуйте.
автор Продавец овец • 16 июля 2020
Ответ дляБарышня_Смольный
Куди саме їдуть, щоб заробити 2тис.?
Неместная Я• 16 июля 2020
Очень мало он вам денег отправляет.
Или прячет от вас или Марусю какую-то тратится. Не хочу вас пугать, но нашим мужчинам там бывает очень’скучно’, а женщин наших там тоже полно
Миллениалка• 16 июля 2020
О, так і знала, шо зараз прийде знающа бабка і розкаже, шо в нього є курва))) вона завжди в такі теми приходить))
Автор, кругом по різному. Є знайомі, що заробляють в Німеччині 8-9 євро/год. Є, що трохи більше. Але робота не завжди є. В Польщі 1000евро це гарна зарплатня, середня 20-23 тис.грн. Не завжди є робота , є години весь місяць. Он куча об´яв старців глядіть по 2000-2300 злотих . За кращою зарплатою самі поляки в Англії та Німеччині працюють
Ду да ду да ду• 16 июля 2020
Дуже добре рахувати чужі запахані за кордоном гроші.
Самі їдьте і попробуйте, як то добре.
Ананомчикус• 16 июля 2020
Ответ дляЛень гуглить
2400€. Строительство в Германии. Брат дальнобойщик 2100€.
Непонятно• 16 июля 2020
Автор, вы сами всё правильно написали, ему так удобно. Зачем ему ещё вся эта метушня и семейные проблемы, он дал часть денег и живёт в свое удовольствие.

Бойцовская• 16 июля 2020
Автор,а не лучше ли вам пойти на работу,и чтоб муж вернулся? Такая зарплата не стоит того чтобы жить раздельно,вы все равно ничего не откладуете,ради чего все это терпеть,вы должны жить вместе,иначе смысл такой семьи
Царевна_несушка• 16 июля 2020
Ответ дляСкиниУскачи!
2000 Тысячи
Сегодня как раз сказал знакомый

17-18 тыс грн это очень мало (
2 тысячи чего? В Польше?
Есть огромная вероятность, что приукрасил Ваш знакомый
Царевна_несушка• 16 июля 2020
Ответ дляТам-тарарам
Чем ездит? Если АДР или chłodnia то еще поверю, а так плата у дальнобойщиков меньше.
КвартираЧья• 16 июля 2020
Ответ дляЛень гуглить
А ви самі, чого не працюєте? У мене точно така ситуація як у вас, і чоловікмстільки ж як ваш заробляє. Вірніше 4,5 тис що, але додому висилає 3 тис. За 12 років спільного життя купили, квартиру, машину і от зараз вийде будем шукати ще одну квартиру для старших доньки. Їй 8 І меншій 3
КвартираЧья• 16 июля 2020
Ответ дляЛень гуглить
Згідна!!! Мій на будові отримує 20 зл за годину. Працює 9-11 годин. Але квартира 500 зл, тай робота важка, то їсть добре. Тому й виходить 18-20 тис грн в місяць. В нашому місті може й зробить ті самі гроші, але по польщі, то вже чисті, а вдома ще проїсть пів зарплати
КвартираЧья• 16 июля 2020
Ответ дляТам-тарарам
По дальноюійниках зарплати 1800-2400 потолок))) але зараз не має такого завантаження на повну. Кажу, тому що в цій сфері працюю
Баксы_сдам• 16 июля 2020
Может поменяетесь местами с мужем? Он с детьми напрягается дома. А вы расслабляетесь в Польше. Больше заработаете.
ЖенаАйтишнеГа• 16 июля 2020
Ответ дляКвартираЧья
Ну вот это на правду хоть похоже. А то как понапишут 2500 евро в Польше рабочим.
автор Продавец овец • 16 июля 2020
Ответ дляБаксы_сдам
Не хоче так, я пропонувала
Сигарный шланг• 16 июля 2020
послушаю,мой только уехал ,с 6 числа там-Германия.устроился на разборку-обещают 1000евро,но жилье бесплатно
А_Шо_Такое• 16 июля 2020
Правильно написали, в Польше на стройке не заработать больше 3 тыс.злотых. С минусом расходов, так и будет чистыми 14-17 тыс гривен. И он вам отправляет почти все получается. Автор, мне муж работая в Польше, отправляет 6-8 тыс. Если есть расходы типа лечения, то больше. Остальное копим. Но я работаю. Дочка учится. Вам бы тоже на работу хоть какую то пойти, ребенка в садик. Можно экономить вам хоть немного. Считаю в вашей ситуации, много тратите. И вообще суть темы не ясна. Муж шлёт мало денег или что вы хотите?