Му ма му ма му• 30 июля 2020

Дорога з ЗУ до Одеси

Дівчатка,хто з Луцька,Рівного,якою дорогою їхали до Одеси
По обїздній чи напряму ?
Федорино Горе• 30 июля 2020
Напряму по объїздній

Форс мажор• 30 июля 2020
Радила б Вам їхати через Вінницю, не через Київ. Дорога краща і ще на приблизно 150 км скоріше. Тиждень тому їздили.
Пупс• 30 июля 2020
Не надАААА уже Одесса переполнена короновирусными.Хватит ездить заражать, сидите дома.

автор Му ма му ма му • 30 июля 2020
Ответ дляФорс мажор
Ми колись їхали типу по обїздній,перед Житомиром потрібно було повернути,а потім вже аж за Києвом виїжджаєш на трасу Київ -Одеса,але та дорога якимись селами,покриття вбите(,назад повертались через Київ- довше,але дорога набагато краща
От і питаю,може що змінилось за 5 років,можливо обїзну поремонтували ...
Форс мажор• 30 июля 2020
Прокладіть маршрут через Вінницю на Умань. З Умані виїдете на Київ -,Одеса. Дорога зроблена скрізь і коротша на 150 км
автор Му ма му ма му • 30 июля 2020
Ответ дляФорс мажор
Дякую))
Форс мажор• 30 июля 2020
Ответ дляМу ма му ма му
Дякую))
Будь ласка. Гарного відпочинку
ЗавЛабСнаб• 30 июля 2020
Она Вам надо, та Одесса ? Грязно, толпы. Езжайте на Свитязь.
автор Му ма му ма му • 30 июля 2020
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мені той Світязь за стільки років вже тошнить (
Мама тільки приїхала - народу тьма,а комарів ще більше
І скажу Вам по секрету,Світязь то срань,Мельники набагато краще