Сегодня не целуюсь• 01 августа в 19:40
Чи є екскурсії з Мукачево кудись?
Дівчата, підкажіть , хто знає , чи є в Мукачево таке, як пропонують групові екскурсії на різні локації на день? їдемо на тиждень, плануємо в Карпатію , і може ще кудись з´їздити , порадьте
Мадам Тю-лю-лю• 01 августа в 19:43
Экзотический маршрут (Мукачево ➔ Остров Барбадос)
| Этап пути | Способ перемещения | Маршрут / Пункт назначения | Время в пути (приблизительно) |
| 1. Трансфер в аэропорт | Поезд / Автобус | Мукачево ➔ Будапешт (аэропорт Ferenc Liszt) или Варшава | 6–8 часов |
| 2. Первый авиаперелет | Самолет | Будапешт / Варшава ➔ Лондон (LHR) или Франкфурт (FRA) | 2–3 часа |
| 3. Трансатлантический рейс | Самолет | Лондон (LHR) / Франкфурт ➔ Бриджтаун, Барбадос (BGI) | 8.5–9 часов |
Общее время чистого пути без учета пересадок составит около 18–20 часов.
Сегодня не целуюсь
• 01 августа в 19:47
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
дякую за ідею) але щось поближче к Мукачево)
Чупокабра• 01 августа в 20:20
Автор, краще таки організацувати ’ тур’ по Закарпатті.
Обрати кілька різних локацій.
Літом краще в Косино в Аквапарк чи Берегове можете поїхати.
Ніжно люблю Закарпаття з дитинства але ви вовком завиєте там тиждень.
Обрати кілька різних локацій.
Сегодня не целуюсь
• 01 августа в 20:38
Ответ дляЧупокабра
Маю на увазі в Мукачево тиждень
ми без машини , тому пару раз в Карпатію і думаю знайти щоб на екскурсії пару раз поїхати
Вся така шо куди там• 01 августа в 21:00
Санаторій Карпати, там така прованс атмосфера, такий вайб!
Лавандова гора у Перечині, Воєводино комплекс в Тур´я Пасіка.
А ви де зупинились?
Новопоштинская• 01 августа в 21:05
Вище дали посилання, можна поїхати в Ужгород самим або з екскурсією, по замкам поряд, можна на Синевир, дуже крута екскурсія з підйомом на гору на підйомнику, водопадом Шипіт і реабілітаційним центром ведмедів
Вся така шо куди там• 01 августа в 21:05
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ви спершу 1 раз сходіть в Карпатію, потім відпаде бажання в такі місця взагалі ходити
Мэри Попкинс• 01 августа в 22:10
Ответ дляСегодня не целуюсь
Поряд Ужгород
Морская свинка• 01 августа в 22:36
Шукала собі екскурсії з Ужгорода на випадок, якщо я таки спланую в ньому відпустку на тижень, і знайшла цей сайт. На екскурсії можна доєднатися в Мукачеві
Сегодня не целуюсь
• вчера в 00:05
Ответ дляВся така шо куди там
А ви де зупинились?
забронювали квартиру в місті
Сегодня не целуюсь
• вчера в 00:09
Ответ дляМорская свинка
дякую , зберегла собі
Сегодня не целуюсь
• вчера в 00:10
Ответ дляВся така шо куди там
були там в прошлому році , дітям хочеться покупатись , тому туди точно підемо