забиякина• 31 июля 2020

Батьки, які не дають жити дітям.

Батькам 54 роки, енергійні, подорожуючі. Я працюю на двох роботах, чоловік теж багато працює, двоє дітей. Мама хоче щоб на вихідних приходила допомагати, бо в них великий будинок, двір. Вона захоплюється випічкою, квітниками, а я на її думку маю допомагати прибирати. В той час як в себе в квартирі я не знаю за що хапатися бо роботи купа з двома дітьми, я весь тижден на роботі до вечора. Знову мама натякає, що завтра треба допомогти прибирати в дворі. Якщо не піду мене буде мучити совість, піду-вдома або буде бардак весь тиждень або вночі прибирати. Що порадите? Батьки хороші дуже, але впевнені, що в мене з двома дітьми нема роботи, тільки в них.
автор забиякина • 31 июля 2020
Ответ дляОнанимный пользыватель
а просто сказати, як є - не варіант? ’Мам, так і так, я не можу, зашиваюся, вдома багато роботи’. Вона взагалі повинна і сама це розуміти. Онуків беруть на вихідні?
Вона ображається, я егоїстка і лінивець в її очах.

Машка-замарашка• 31 июля 2020
Ответ длязабиякина
Дітей няньчити вже не треба, вони доволі самостійні вже. Але вони хочуть чисту постіль, новий одяг, який я можу купити тільки у вихідні, щоб вдома був затишок. Я за маминою ідеєю ми маємо в себе вдома ночувати, а на вихідних в батьків, працювати і відпочивати разом. А я хочу мати свій дім і сім´ю, а не тільки ночувати в будні. Мама ображається і вважає мене поганою дочкою.
розбирайтеся зі своєю головою, чому для вас те, що хоче мама, важливіше того, що хочете ви. Ви ж бачите, що вони не немічні, що у мами ніде не йокне від того, що вона собі життя полегшує, а вам ускладнює... Чому бажання мами важливіші бажання дітей? От намітили собі на цих вихідних прогуляти весь день у парку або день на річці, і пішли.
Нежная Лапка• 31 июля 2020
Так і сказати : Мам, в мене вдома купа роботи, в будні не встигаю, треба теж поприбирати-помити.
Кошка Мурка• 31 июля 2020
моя мама осталась одна с 2-мя детьми.
Мы всегда, каждый день ходили к бабушке и дедушке в дом.
Помогали на огороде, по дому.
Без просьб, просто так принято у нас было.
Они нас очень любили, я на каникулах у них жила.
Как лето, так мы позавтракали и шли в дом.
Всё лето у нас в квартире толком не было уборки, максимум пыль пропылесосить.
Потому что некогда, надо идти, помогать.
И никогда мама не жаловалась, мы тоже.
Все довольны и счастливы.
А пыль...хрен с ней, никуда она не денется
Телепузик• 31 июля 2020
Ответ длязабиякина
Діти теж приходять, мама їх привчає до роботи) але неуспішо, їм швидко набридає. В основному вони просто гуляють, дивляться мультики.
Еще и детей в этот ’традиционно-семейный колхозный уклад’ пытаются впрячь.. ужас)
Гарачый Шыкалад• 31 июля 2020
Ответ дляЗдесь на минутку
А она тоже постоянно к соей маме/ свекрови ездила?
Уверенна что нет) у меня такая мама, сама с дому слиняла, к бабушке ездила раз в сезон, летом чаще. А с меня не слазит, живёт идеей единства мамочки с ее чадом((
Телепузик• 31 июля 2020
Ответ дляГарачый Шыкалад
А что именно? Какая книга, может статья? У меня маман считает, что мы должны быть постоянно на связи, часто водиться, слишком ее много, реально не ощущаю себя хозяйкой жизни, хоть сейчас из-за этого поссорились, я ей так и сказала не дави на мое чувство вины.
Да, много чего.
Мне в свое время помогли очень статьи психолога Нарицина.
У него хорошо написано на эту тему, без попыток ’быть толерантным к семейным ценностям слишком’.
Машка-замарашка• 31 июля 2020
Ответ длязабиякина
Якщо я чітко не скажу, що не прийду, то мама пожзвонить з обідами в істериці в обід.
І? Ну поїстерить, і що далі? Чому після її ’марлезонського балету’ ви відчуваєте себе винною? бо так мама сказала?
автор забиякина • 31 июля 2020
Ответ дляНежная Лапка
Я кажу, а вона каже що там в тебе роботи в квартирі, от в нас в будинку..

Кошка Мурка• 31 июля 2020
Ответ длязабиякина
думаете, она не права?
Конечно в доме больше работы
Онанимный пользыватель• 31 июля 2020
Ответ длязабиякина
але ж це неправда... Мене завжди дивує, коли рідні люди не можуть достучатися один до одного, знайти правильні слова, щоб донести свої емоції. Вічно ображатися вона не буде, рано чи пізно зрозуміє, що у вас свої справи в своїй сім’ї. Коли ви жили з батьками, то мусили допомагати, але тепер - по можливості.
Гарачый Шыкалад• 31 июля 2020
Ответ дляЗдесь на минутку
У меня мама с уборкой не приставала, но когда дети пошли в садик переодически звонила по утрам: ’Там холодно’ или ’Там дождь идет’ как будто у меня нет окон и градусника за окном. При этом я собирала двоих детей и сама собиралась на роботу. Просто перестала брать трубку по утрам.
Ооооооо, как моя. Только дождь- звонок. Ливень фигачит, рук не хватает, но бля надо же позвонить что бы спросить намокла? Да бля намокла, вместо зонтика телефон держу
Машка-замарашка• 31 июля 2020
Ответ дляАнонимчик
моя мама осталась одна с 2-мя детьми.
Помогали на огороде, по дому.
И никогда мама не жаловалась, мы тоже.
Все довольны и счастливы.
А вы к свекрови точно так же ходите каждые выходные? Или к своим родителям?
Здесь на минутку• 31 июля 2020
Ответ длязабиякина
Ну вы же понимаете прийдете вы на выходные или нет любить и уважать вас больше не станут - материнская любовь она или есть или ее нет. Медленно отползайте в сторону своих приоритетов.
Гарачый Шыкалад• 31 июля 2020
Ответ дляТелепузик
Да, много чего.
Спасибо!
Онанимный пользыватель• 31 июля 2020
Ответ дляАнонимчик
думаете, она не права?
Конечно в доме больше работы
якщо у мене колись буде великий будинок, то я аж ніяк не сподіватимуся, що хтось буде батрачити у мене в хаті. Треба завжди розраховувати на свої сили.
Кошка Мурка• 31 июля 2020
Ответ дляМашка-замарашка
хуже.
Когда я вышла замуж, то жили осень-зиму-весну у свёкров, а на лето переезжали к моей маме
Кошка Мурка• 31 июля 2020
Ответ дляОнанимный пользыватель
у нас было огород, батрачили на нем все и всё это делилось на всех.
Картошку, овощи, фрукты не покупали, всё свое было
Нежная Лапка• 31 июля 2020
Ответ длязабиякина
Відповідайте, що нехай мало, але є, і оскільки 5 днів там живуть діти і Ви з чоловіком - усе це потребує догляду. Що потрібно купити дітям речі, що Ви хочете в кіно, в театр. Потроху привчайте до відвідин раз на 2 тижні. Так, спочатку буде важко, але пошкодуйте себе і дітей. Зрештою, можна в неділю навідатись, не обов´язково на всі вихідні

Машка-замарашка• 31 июля 2020
Ответ длязабиякина
Так що, від того, що у хаті роботи більше, ніж у квартирі, в квартирі перестати все робити?
автор забиякина • 31 июля 2020
Ответ дляМашка-замарашка
Вони далеко живуть, їздимо тіль в гості раз в кілька місяців.
Онанимный пользыватель• 31 июля 2020
Ответ дляАнонимчик
я вас вітаю. Але не всі хотять жити таким життям, розумієте? Тим більше, коли це в вас було? Років 20 тому? Зараз все змінилося, ніхто вже так не упахується на городах, хіба що пенсіонери, і то, більше від скуки
ЧакрыНеРаскрылись• 31 июля 2020
ооо так это только начало, дальше будет хуже. Вот моя например свято верит, что мир крутиться вокруг нее и ни как иначе.
Машка-замарашка• 31 июля 2020
Ответ длязабиякина
та то я не вас питала, а дівчину, ака казала, що вони з мамою до бабусі на кожні вихідні ходили і вижили. От і питаю, чи зараз вони з чоловіком точно так же з дітьми кожні вихідні не собі присвячують, а батькам? бо дітям все-одно де гратися, а дорослому не мати відпочинку взагалі то дуже важко...
Кошка Мурка• 31 июля 2020
Ответ дляОнанимный пользыватель
сейчас живем в доме у мужа, там тоже огород.
Трудимся.
Привыкли трудиться, иметь свои продукты
Кундалини• 31 июля 2020
Ответ длязабиякина
Мені треба щоб мені просто дали можливість побути вдома з дітьми, прибрати, попрати, щось приготувати, дітей побачити.
Никто ничего не должен Вам давать. Капец. Рассуждения на 15 лет.
Хотите быть дома - будьте, хватит обвинять маму
автор забиякина • 31 июля 2020
Ответ дляАнонимчик
Якби город) В мами 154 види квітів, вона ними займається. Весною карантин, нам зарплату затримують 2 місяці, а мама скуповувує квіти ящиками. Це її справа звичайно. Але в мене інший характер.
Кошка Мурка• 31 июля 2020
Ответ дляМашка-замарашка
бабушки-дедушки, родители мои и мужа уже давно на том свете
Машка-замарашка• 31 июля 2020
Ответ дляАнонимчик
Трудимся.
Привыкли трудиться, иметь свои продукты
Кроме огорода, тоже на двух работах работаете?
автор забиякина • 31 июля 2020
Ответ дляМашка-замарашка
Сорі)