18 сентября 2020

Голодні ігри

Чому б не зробити режим чату де всі злі забанені тролі ті хто постійно стримують в собі отруту зможуть вивільнити весь свій потенціал. Злі мамочки з ПМС, забіглі Васі з підзалупівець, хамки і відверті тролі. Вони будуть розмовляти друг з другом, схрещуватись, ми побачемо істинне лице порадниці і, може, нарешті зможемо жити спокійно.
Злюка-закусюка 18 сентября 2020
а с чего вы взяли, что вы смотреть будете, а не участвовать?
автор ничевока 18 сентября 2020
Ответ дляЗлюка-закусюка
а с чего вы взяли, что вы смотреть будете, а не участвовать?
Я лінива до такого;)
автор ничевока 18 сентября 2020
Але завжди цікаво було що тут буде без жорстких банів.
миссАрфография 18 сентября 2020
Ответ дляничевока
Але завжди цікаво було що тут буде без жорстких банів.
Здесь и с банами бывает гидотно.
МинерАлочка 18 сентября 2020
А вы на форум за комплемансами идете? А если в реале на критику нарываетесь - тоже гадюками обзываете? Попробуйте корону снять, что ли, может и попроще будет.