Мюллерная• 26 апреля 2024
Ви бачили, щоб наколоті губи виглядали гарно?
Саме в реальному житті, не на фото. Бо все, що я бачила, виглядає не дуже. Верхня губа наче завжди видно, що зроблена і з´являються гіалуронові вуса
Болтушка Му• 27 апреля 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Це фото зроблене буквально через днів 5,ще був набряк .Припухлість,то місця проколів,зараз нічого немає.Верхня трохи стала меншою з часом.А від природи вона в мене і так більша була.
Заспокоїли трохи) Дякую.
После 18• 27 апреля 2024
То, что видела всегда сосисочки.
Лежат как 2 валика и женщина ими шевелит.
Возможно, то что сделано хорошо, я просто не заметила
Мульйонерша• 27 апреля 2024
Ответ дляПечальки.нет
А вії наляпані не видно? Чи тональний з румʼянами не видно? Чи пофарбоване волосся не видно? Чого у вас така поплава до тих губ, що їх видно?! Хто вам сказав що їх має бути не видно?!
’Видно’ буває по різному. Одна справа, коли помічає жінка, що у темі і думає про це, класична ’порадниця’, а інша - коли це кидається в очі зовсім не зацікавленим особам. От другого не повинно бути.
Кусачая Я• 27 апреля 2024
Смешно с комментариев, какая критичность. Вы видите плохие работы, на хорошие думает что свои. У меня сделаны губы и никто не догадывается, но такая работа стоит дорого.
Сарафанное радио• 27 апреля 2024
Ответ дляКусачая Я
А можна фото «до»?)
Таке враження , що робота у Вас просто божественна. В значенні - від Бога
Кусачая Я• 27 апреля 2024
Ответ дляСарафанное радио
А можна фото «до»?)
До слишком долго искать дома на компьютере, я слишком давно их увеличиваю. Были обычные тонкие. В губы всегда делаем 1 мл в комбинированной технике на разворот и наполнение, в профиль не выпирают. Препарат Белотеро Интенс. Идеальную технику нашли методом проб и ошибок, но ужасных филлерных губ у меня никогда не было. Наша совместная заслуга мастера и моего запроса.
Сарафанное радио• 27 апреля 2024
Ответ дляКусачая Я
Ну верхня губа у Вас дуже тонка. Там теж є препарат?
Кусачая Я• 27 апреля 2024
Ответ дляСарафанное радио
Да. Ещё забыла сказать, что 1 мл делаем с докоррекцией через 2-3 недели. Остаток оставляем именно на докоррекцию верхней, чтоб увеличение получилось максимально натуральным.
Пацан к успеху шел• 27 апреля 2024
Подруга один раз подколола, я даже не заметила, второй раз хорошо было, третий уже все, не понравилось.
ГЛЮкоза• 27 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Ну вот я знаю після зняття брекетів всі сумують по цьому єфекту і роблять уколами, але якщо знати міру, то все гарно виглядає
Я не сумувала, Але в мене були керамічні брекети, вони об’ємніші
ГЛЮкоза• 27 апреля 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Ось так виглядає 1мл.Знають тільки подруги,що підколола губи.Більше ніхто не здогадується.
Це вам так здається 🫣
Щас ухожу• 27 апреля 2024
Ответ дляБанка з медом
так і має бути, це природньо, коли верхня губа тонше, а зараз мода дурнувата - ни диван Далі схожа) головне що мода пройде, а вже форма губ не повернеться як було
В мене природньо верхня більша нижньої, спеціально нижню збільшувала
Щас ухожу• 27 апреля 2024
Ответ дляДжага-джага
Всі мої знайомі які кололи - грубіше лице виглядає і віку надає. Молоді при чому дівчата. До 30.
А після 40, молодше робить обличчя
Щас ухожу• 27 апреля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Верхня губа і має бути меншою. Співвідношення 40 і 60 відсотків.
Нікому вона нічого не винна. У всіх різні губи
празники не помню• 27 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Ну это ж смотря сколько туда вкачать. Если подкалывать просто для поддержки естественного объема и как профилактику сухости губ - то и не заметите ничего
Ага, всі ви так думаєте. В реальності жах, особливо в профіль
Irisha obuv• 27 апреля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Я знаю, що це варіант норми. У мене такі ж губи) верхня тонша ніж нижня. І теж колись думала зробити губи, щоб однакові були. А потім подивилась, що багато красивих жінок саме з такими губами... Просто косметологи або деякі жінкі, чомусь вважають, що це потрібно обов´язково виправляти, щоб однакові ковбаски були)))
Дикая Роза• 27 апреля 2024
Мені подобаються роботи цього майстра , ще ніколи не колола,але в червні планую, трошечки додати обʼєм
Мааарковная• 27 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
Да смиритесь вы уже с фактом, что не у всех утиные клювы растут после визита к косметологу
FluffuRana• 27 апреля 2024
Ответ дляKusalochka
У меня практически никто из подруг не делает. А кто делает- тому идет. Подумаешь, что видно. Остальной тюнинг и покраски волос тоже видны. Но допустим если б теоретически это были мои знакомые, то уколотые губы однозначно лучше чем свои.
Ну третє фото ще більш-менш, а на інших жесть просто
Kusalochka• 27 апреля 2024
Ответ дляFluffuRana
Та да, было же лучше
Все родные уродские губы красивее сделанных. Но это только на советчице. Я не удивлена. Тонкие, косые/кривые, но свои
окей.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 27 апреля 2024