Петя-петушок• 19 сентября 2020
Матрас на диван, кто сталкивался, как и какой выбрать?
Необходим матрас на диван. Диван старый, жизнь повидал изрядно. Поменять не можем - квартира съёмная. Но и спать на таком диване уже нет сил. Начались проблемы со спиной и шеей, хотя эти зоны и так проблемные. В диване выдавлено место попы, ямы с двух сторон.
Ищу матрас тонкий на диван, как выбрать и какой?
Бюджет до 5000 грн.
Лика-прилипка• 27 сентября 2020
Ответ дляChokhol
У кожному твоєму повідомленні суцільна брехня. І про блоки бонель, які не пропонувалися, і про матраци Дормео(які нібито кращі), і про свій професійний підхід.
Хейтери вони такі. Продовжуйте показувати свій ’розум’
ага , брехня. тільки скріни і силочка на твій бонель є
ти в цій темі його не пропонував, але люди то заходять і читають лажу і вірять,що матрас мегакомфортний. про домео нам не важно помимо них є кілька заводів
да,хейтери такі не люблять балаболів,які без году тиждень на форумі ,а амбіцій ...при тому,що пишуть неправдиву інформацію на сайті і деруть 6000 грн за топпер
Ответ дляЛика-прилипка
ми з брехунами так і спілкуємося. немаж чого людей за баранів держати. твій нік ми зпам ятали і сайт теж з брехнею
Це добре що запам´ятали. ТАК ПРАЦЮЄ РЕКЛАМА.
Усі хто потребуватимуть консультацій, а не пустих балачок про дормео, зможуть звернутися)))
Ответ дляЛика-прилипка
дормео - найркащі

Лика-прилипка• 27 сентября 2020
Ответ дляChokhol
да, да після твого бонеля ві вже побігли до брехуна й купили матрас за 6000 ТОНКИЙ))))))
Лика-прилипка• 27 сентября 2020
клоун так й не зрозумів, що кожний пост працює проти тебе. коли я вже повторила 10 раз про твою брехню і мега ціну. і цю уловку з безкоштовною доставкою, то навіть баранина пойме, що не стоїть..ж.
ти себе вже тут похоронив.шукай міся, де ще не обісрався брехнею
Лика-прилипка• 27 сентября 2020
Ответ дляChokhol
Лика-прилипка-дормео ви просто
Удалено администрацией...
Лика-прилипка• 27 сентября 2020
Ответ дляChokhol
’какая разница’?

така тепер, що при кожній спробі що парити ,ми тобі будемо нагадувати,як ти наших дівчат і взагалі всиз кліентів за дураків держишь...
Лика-прилипка• 27 сентября 2020
Ответ дляChokhol
яку поширила ця прилипка

Удалено администрацией...
Лика-прилипка• 27 сентября 2020
Ответ дляChokhol
яку поширила ця прилипка

Удалено администрацией...
Лика-прилипка• 27 сентября 2020
Ответ дляChokhol
бонель - не рекомендую))))
Ви як лікар, який без доказової бази виписує антибіотики
ти вже облажавсяя пізною репутація на дні. покупок ноль. рекомендацій ноль
Лика-прилипка• 27 сентября 2020
Ответ дляChokhol
Але нічого поганого не рекомендую, і веду діалог від свого імені.
А не продавати від одного, а писати від іншого.
Все буде добре.....
але без дормео
Все буде добре.....
але без дормео
остаточно прощавай
вчись продавати й вести себе спец
Лика-прилипка• 27 сентября 2020
Ответ дляChokhol
думаю ’здоровий сон’(який щойно відписав під майже усіма дописами) показав своє личко. Будемо продовжувати дискусію і викривати вашу брехню і надалі?
ти з глузду з їхав чи тобі нездоровий сон приснився?))я можу запросити сюди багато людей. і це вони підпишуться за мене чи як?? ти видно баран повний))
,але навіщо,всі зрозуміли,що ти клоун,який продає продукцію в 2-4 рази дорожчу, який дає ссилку на сайт, в якому такі фантастичні описи, що видно за людей кліентів не держите , а аза тупу скотину,які ,що напишуть, те й куплять. твоїй кар єрі тут кінець клоун. все. тепер барахтайся й пиши скільки угодно. тобі тонко сказали,щоб вів себе скромніше, але ти трохи нездровий видно. роби висновки, а продавати ти свій хлам не будеш, бо не поважаєш клієнтів. вони не барани. а можешь далі себе топити. вже немає чого втрачати. пиши все що угодно. все тепер пртои тебе буде))
Люблю порядок• 27 сентября 2020
Ответ дляChokhol
В Україні)))
В принципі з цього формулювання все зрозуміло.
А проводити аналогій людині, яка поняття зеленого не має про ППУ, технологію його виготовлення, і який саме наповнювач використовує той чи інший виробник, думаю не варто. Це те саме, що з кокосовою койрою розмовляти.
Нехай щастить. НШ.
Спіть на дормео
Нехай щастить. НШ.
Спіть на дормео
по тонким понятно. их сто производителей и каждая жаба свое болото хвалит. спорить бесполезно пока сам не поспишь. лет 8 назад у нас был тонкий матрас за 900 грн,который свои 4 года отслужил. правда переворачивали его. тк износился он в конце. поотом в село отвезли в беседку его порезали на полоски..
наша форумчанка действительно спросила важный момент. вы думаете ,что у нас нет матрасов пружинных и мы не понимаем разницы?
почитала про тот ваш матрас для бедных так сказать. зачем действительно написали что бонель препятствует эффекту волны?? ведь наоборот же она делает волну . ну не волну та трусится вся кровать от него. тут вы продаете свой тонкий матрас, но ведь люди покупают же у вас и пружинные
то зачем вы сьезжаете,что мол не предлагаю. если все равно заходят на данный вами сайт и читают истинный бред?
скажите пожалуйста, кому вы у нас в обществе за пол года продавали и что?
Ответ дляЛюблю порядок
Удалено администрацией...
Лика-прилипка• 27 сентября 2020
Ответ дляChokhol
Удалено администрацией...
якщо сайт не ваш, то дякуємо за сайт вашого поставщика, який народ за ідіотів приймає. якщо він так пише про пружинні блоки фантастично, то мабуть і ваш матрац за 6000 набагато краще й дорожче всих конкурентів. дякуємо вам за все. всього найкращого.
Люблю порядок• 27 сентября 2020
Ответ дляChokhol
Якщо робитимете замовлення, зроблю кращу ціну)))
немаловажный вопрос для ваших потенциальных клиентов: сколько лет этой торговой марке?