Намакушка• 15 октября 2020
Дівчата, де берете рецепти « на кожен день»?
Дівчаточка, стільки зараз блогерів, сайтів, а я не можу знайти щось нове і те, що сподобається.
Моя « дєрєвня» їсть певний перечень продуктів і я його розширити ніяк не можу. Ще маємо всією родиною деякі проблеми зі шлунком, певно спадкові, тому страви прості, але завжди домашні. Діти мають дещо різні вподобання,але щось нове так і не приживається. Де шукати натхення, порадьте❤️❤️❤️❤️
Бандитка Сью• 15 октября 2020
Афиша Еда. Идеальный сайт, где легко подобрать рецепты к продуктам, которые у вас есть.
Смыкалка• 15 октября 2020
Завтра трое детей, одна не ест фарш, другой не ест отбивные, оба не едят запечённое, чем их кормить
Намакушка
• 15 октября 2020
Ответ дляСмыкалка
Блин, старшей 16, Как бы и ест многое, но не то что младшая... вот мне удобно мясо запечь кусочком в духовке, ни одна не ест ..... зато « тушану капусту» і « зрази з тією капустою»... - только подавайте, а от них срача на кухне (((
Смыкалка• 15 октября 2020
Ответ дляНамакушка
Я сегодня варила 2 супа
Клептоманка• 15 октября 2020
Скрипкина. Обожаю её рецепты. Плюс на форуме можно найти много всякого.
Вероятненько• 16 октября 2020
Ответ дляСмыкалка
Сосисками, пиццей ))
Я не выделываюсь перед детьми, не хочешь мясо, в том виде, в котором оно приготовлено - ешь только гарнир или салат или голодный ходи или сам себе готовь.
Вероятненько• 16 октября 2020
Обычно смотрю что есть в холодильнике и пишу нужный запрос в эй,Гугл ) а дальше по картинкам выбираю
Сижу_и_плачу• 16 октября 2020
Ответ дляКлептоманка
Инстаграмм?
Пышечка• 16 октября 2020
Моє натхення вже багато років - це пані Вікторія, у неї сайт називається Picantecooking! Деякі рецепти брала у Євгенія Клопотенка, у нього теж є сайт та ютьюб. Давно вилазить в рекомендаціях на ютьюбі Костя Грубич.
{СоJIнТсЕ}• 16 октября 2020
Povarenok.ru и Say7info
2 моих любимых сайта. Очень нравится, что есть комментарии.