Без комплексов• 17 декабря 2020
Ліжко для сина
Купуємо меблі в дитячу, яке ліжко краще взяти, матрац? Сину 6 років. Можливо недавно хтось купував, за фото з цінами буду дуже вдячна💐
Разведка Маша• 17 декабря 2020
У моего с 4 лет кровать Нота, матрас Слип энд флай эпсилон (и у него и у нас с мужем). Нареканий нет.
Котенок аки рысь• 17 декабря 2020
Купили ліжко-горище Валенсія від Мебельсервіс. Ціна халявна, якість норм. Для невеликої дитячої супер. Спальне місце 2 м., вистачить і на підлітковий вік. Під низом поки що стоїть ікеївська шафка з іграшками, але потім там можна буде поставити диван чи щось інше, зробити зону для друзів