4есотка• 31 декабря 2020
Ломит тело и болит шейный отдел позвоночника при ковид
Может ли быть связана боль в шейном отделе позвоночника с ковид? Температура то 37, то обычная, скачет, в семье есть ковид положительный (по результатам ПЦР теста)
Дядя Жора• 31 декабря 2020
у меня приначале любого простудного заболевания начинает сперва болеть затылок и позвночник.
Карамбулкул• 31 декабря 2020
Так. Мені підтвердили сьогодні.
Почалося все з болі у шиї звеоху, думала що це защемлення і від сидячої роботи. І боліли плечі.
Десь більше тижня.
Потім зрозуміла що у мене 37. А доречі коли боліла спина не міряла темпер.
Горло внизу де трахея боліло трошки.
І я весь цей час ходила на роботу і не тільки..
Аж поки не пропав смак, нюх, запах.
От вчора здала тест сьогодні - виявлено.
Десь більше тижня.
Горло внизу де трахея боліло трошки.
Аж поки не пропав смак, нюх, запах.
Карамбулкул• 31 декабря 2020
І прикинула, що то я десь з минулого вівторка- середи таке щастя маю.
Аналіз загал здала, теж вкпзує на ковід. І с реактивний білок. Він доречі внормі.
А темпер скаче, 36.4 до 37
І руки, ноги крутили.
Сподіваюся що все пройде спокійно.

А темпер скаче, 36.4 до 37
І руки, ноги крутили.
Сподіваюся що все пройде спокійно.