Исправлялочка• 14 января 2021
Яку музику наскачувати для дитячого дня народження
В пошуку вбиваю "дитячі пісні mp3" і з україномовних щось нічого нормального не видає... Російських, енергійних, веселих, якось побільше... Але щось не хочеться російських((
Дитині 7 років, хлопчик. Буде свято на яке запрошені його ровесники.
На границе• 14 января 2021
Ответ дляГолубец
На 7 лет это уже что-то типа ’Ты пчела,я пчеловод, а мы любим мед’
Дада) любимка.,...