Однозначная• 04 февраля 2021

Похвалите свой матрац

Заказали новую кровать, теперь нужен матрац. Какой лучше с пружинами или пенный? На что или какую фирму обратить внимание?
Семена рукколы• 04 февраля 2021
Мы летом брали с пружинами. Магазин нам в подарок одеяло и подушки и наматрасник еще) матрас хороший, очень довольны. У меня после родов сильно спина болела, после первой ночи боль ушла. Сейчас пришлю название

Сам себе Петросян• 04 февраля 2021
Лучше поедете и полежите. У нас беспружинный, латекс и кокос, уже 13 год. Купили родителям, они не смогли спать. Купили им с независимыми прудинами-им удобно. Если есть возможность, то полежите на них, в магазинах это можно сделать.
На паровозе• 04 февраля 2021
Для меня лучше натуральный латекс...но покупать желательно в странах где растет гивея....у нас , даже если напишут 100 % латекс, это будет 100% обман....

А вообще надо пойти в салон типа венетто и полежать, чтобы понять что лучше именно Вам..есть разные степени жёсткости, это очень индивидуально...
Семена рукколы• 04 февраля 2021
Матрас Sleep&Fly Organic Epsilon. Посмотрите отзывы, мы в ютубе смотрели обзор ещё.
ЗДОРОВЫЙ СОН• 04 февраля 2021
Ответ дляСемена рукколы
якраз цю модель і не рекомендуємо. поставляли знайомим. блоком не довольні. вага в них по 60-70 кг. кажуть ,що заявлена нагрузка не відповідає.
і ще буди питання до цього по ньому. обзорів можна тисячі зробити, а краще знайомих ніхто не розкаже.
є в с серії Sleep&Fly більш удачні моделі
ЗДОРОВЫЙ СОН• 04 февраля 2021
Ответ дляНа паровозе

100% латексу в Україні немає і не буде. завжди йде мікс
ЗДОРОВЫЙ СОН• 04 февраля 2021
на питання ваше відповіді немає. кому більше який подобається. якщо якийсь бюджетний варінт. двуспалка до 3500, то краще звичайно безпружинний, бо верхній шар дешевого пружинного матрасу проясяше і будете відчувати кожну пружину. тоді як безпружинний навіть ,коли просяде, то такого дизкомфорту не буде.
середній та дорогий сегмент вже не важливо, і той і той вже з більш якісними шарами,кокосом, латексом і тп йдуть і зазвичай на 5-10 років вистачає
автор Однозначная • 04 февраля 2021
Ответ дляЗДОРОВЫЙ СОН
Я рассчитываю 700-1000$
ЗДОРОВЫЙ СОН• 04 февраля 2021
Ответ дляОднозначная
Я рассчитываю 700-1000$
тоді питання просідання не стоїть взагалі. за ці гроші вже зовсім другі начинки. варіантів багато.пишіть в приват

На паровозе• 04 февраля 2021
Ответ дляЗДОРОВЫЙ СОН
Поэтому и пишу, что надо покупать в странах где растет гивея....я прекрасно знаю о проблемах с транспортировкой сока гивеи и что натурального не может быть у нас априори...я себе покупала в Тайланде....ребенку купила так сказать латексную подушку украинского производителя и она через пару лет вся раскрошилась((
а матрац у меня с 2009 года....
ЗДОРОВЫЙ СОН• 04 февраля 2021
Ответ дляНа паровозе
а матрац у меня с 2009 года....
а ми переробляли матрац собі. водій утилізував матрац клієнта. так привезли нам латекс якому років 10,не сказати,що він,як новий. так від УФ від по краям трохи змінив колір, але сам не просів і ефект не втратив.
також,матері поклали на диван топпер з латексу 40 мм. півтора року як новий. і це дуже важливо для мене знати,що продаєш, а не парити по каталогу.
так що сказати,що в Україні все лано не можна)
з подушкою не пощастило,що сказати. наш ринок-це лотерея.
останній прикол був вчора. жіночка каже, дорого у вас. кажу,відправте ссилку де дешевше. відкриваю, а там не піна а мегакосмічна назва т.....лекс.. для людей,які хоть трохи в цьому розбираються: перероблені тряпки з секондхенду)))по старому-ватяний матрац,який взагалі повивен 200 грн коштувати максимум і збиваеться чрез пів року.. о так люди купують матраци з модними назвами абсолютно не вникаючи..
Семена рукколы• 04 февраля 2021
Ответ дляЗДОРОВЫЙ СОН
У нас эта же модель, нам она очень подошла.
ЗДОРОВЫЙ СОН• 04 февраля 2021
Ответ дляСемена рукколы
а я вже чую третю скаргу) ви моделью що називаєте? можете написати словами МОДЕЛЬ?
ЗДОРОВЫЙ СОН• 04 февраля 2021
Ответ дляСемена рукколы
якось,коли купують по обзорам ютуба, то відразу якісь нездорові питання виникають. всі вже розуміють , що таке обзори порівняно з незалежними відгуками. які слава богу ще є. є місця,де відгуки не видаляються...і я бачив до речі такий ’обзор’, коли його розкривали через пару років,що вам краще не бачити..
повторюсь, це касається іменно епсілона
Семена рукколы• 05 февраля 2021
Ответ дляЗДОРОВЫЙ СОН
повторюсь, це касається іменно епсілона
Так что Вы сейчас хотите, и к чему это мне пишите? Матрас мы уже КУПИЛИ, уже СПИМ на нем пол года. Выкинуть???
К чему Вы мне это пишите?? Я так радовалась этому матрасу, до Вашего сообщения. Вы хотите показать что Вы хороший продавец и разбираетесь в матрасах и за счёт меня это делаете?

Желаю Вам так же что то приобрести, и чтоб потом Вам говорили что какой же жесть и для здоровья темболе. Не отвечайте мне ничего пожалуйста.
ЗДОРОВЫЙ СОН• 05 февраля 2021
Ответ дляСемена рукколы

нічого,просто пів року це не показник
а ви тут ходите й роздаєте такі розумні поради поспавши всього пів року
те що він зараз вам підійшов поки що нічого не значить
який у нас вже написано,робили самі з нуля собі, так що прослужить років 10
може ви краще не відповідайте.
Семена рукколы• 05 февраля 2021
Ответ дляЗДОРОВЫЙ СОН
нічого,просто пів року це не показник
може ви краще не відповідайте.
Ви хвора людина..
Семена рукколы• 05 февраля 2021
Ответ дляЗДОРОВЫЙ СОН
нічого,просто пів року це не показник
може ви краще не відповідайте.
Я летом тему создава про матрас,были такие навязчивые продавцы как Вы, и Вы тоже кстати. Отворачивает от таких людей. Вы как продавцы только за деньги и думаете
ЗДОРОВЫЙ СОН• 05 февраля 2021
Ответ дляСемена рукколы
нам дуже важлива ваша думка.
ми раді,що вас не відвепрнуло від продавця,який впарив вам лайно і в нього не гроші були в головіsmile]rofl[/smile]
повторюсь для наший нормальних дівчат .[ данний матрац це лайно, яке принесе вам проблеми. три негативні відгуки. і ще один майстр розрізав його через пару років користування і там дуже великий жах був.
в серіїї сліп енд флай десятки моделей,але ця сама невдачна!!

Семена рукколы• 05 февраля 2021
Ответ дляЗДОРОВЫЙ СОН
нам дуже важлива ваша думка.
Когда то Вы вспомните меня, и поймёте за что у Вас будут проблемы. Вы радостно писали, и писали плохое.
Семена рукколы• 05 февраля 2021
Ответ дляЗДОРОВЫЙ СОН
нам дуже важлива ваша думка.
Мне Вас жаль, Вы как кур*ца. Ко ко ко, снесли свое яйцо? Легче стало?
ЗДОРОВЫЙ СОН• 05 февраля 2021
Ответ дляСемена рукколы
ЗДОРОВЫЙ СОН• 05 февраля 2021
Ответ дляСемена рукколы
нам дуже важлива ваша думка. от ви себе повністью показали. аогументів нуль. в голові одне лайно,як і внутрі матрасу
ЗДОРОВЫЙ СОН• 05 февраля 2021
Ответ дляСемена рукколы
спи вже на лайні своему бракованому да совітуй його людям
ЗДОРОВЫЙ СОН• 05 февраля 2021
Ответ дляСемена рукколы
ще якісь погрози,прокляття по вайберу ще щось будуть?
Chokhol• 07 февраля 2021